Familja e Orindës dhe Turit të bashkuar në shtëpi për pritjen e Atarës së vogël (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë më 15 korrik. Këngëtarja solli në jetë vogëlushen të cilën e pagëzuan me emrin Atara.

Ndryshe nga disa personazhe të tjerë të ekranit, Turi publikoi portretin e së voglës pak pas lindjes.

Pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre, jeta e çiftit tashmë është e mbushur me plot emocion dhe momente gëzimi.

Ditën e sotme Turi ndau sërish më ndjekësit një foto të kompletuar të portretit të familjes dhe padyshim është prania e vogëlushes që e zbukuron së tepërmi foton.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)

Të fundit

Kadilli ironizon Bashën: Shpresoj që kryetari të mos ketë pasur nevojë për gjumë, por të reflektojë

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Fatbardh Kadilli, nuk la pa ironizuar me largimin e kreut të PD-së, Lulzim Bashës...

Familja e Orindës dhe Turit të bashkuar në shtëpi për pritjen e Atarës së vogël (Foto)

Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë më 15 korrik. Këngëtarja solli në jetë vogëlushen të cilën e pagëzuan...

Ishulli i miliarderëve rikthen masat kufizuese/ S’ka muzikë gjatë 24 orëve

Greqia po përballet me një rritje të lartë të numrit të të infektuarve me Covid dhe variantin Delta, vetëm pak kohë pasi u lehtësuan...

E rëndë në Itali/ Shqiptari vritet me thikë në mes të rrugës, alarmohen këmbësorët

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali këtë të shtunë. Mediat përtej Adriatikut shkruajnë se një shqiptar, është vrarë me thikë nga fqinji...

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë martuar në fshehtësi?! Ja detaji që i nxorri zbuluar

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë treguar se kanë një nga lidhjet më të forta në showbizz-in tonë. Genci ka festuar ditëlindjen dhe nuk...

Lajme të tjera

Web TV