Shkoi me pushime me të dashurin, vdes në rrethana misterioze 26-vjeçarja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e djeshme në Greqi në zonën e Ligarias në Folengradhos, ku një 26-vjeçare u nxorr e pajetë nga uji.

Por pas ekzaminimeve mjeko-ligjore rezultoi se e reja fillimisht ishte vrarë dhe më pas ishe hedhur në ujë.

Banorët e zonës deklaruan se e kanë parë vajzën duke lëvizur me makinën e saj e vetme dhe me një çantë në dorë ishte nisur drejt plazhit paraditen e djeshme. Ndërkohë ende nuk dihet saktësisht autori i krimit.

Ndërsa sipas familjarëve të saj ajo kishte shkuar me pushime bashkë me të dashurin e saj. Policia është vënë në kërkim të të dashurit të viktimës.


Të fundit

Shkoi me pushime me të dashurin, vdes në rrethana misterioze 26-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e djeshme në Greqi në zonën e Ligarias në Folengradhos, ku një...

Murrizi shpërthen me deklaratat: Kuvendi i PD si dasëm me lëng, Luli i ka kthyer b**** demokratëve

Ish-deputeti Myslim Murrizi e ka cilësuar si një “dasëm me lëng, pa orkestër dhe pa meze” Kuvendin e Partisë Demokratike që u mbajt ditën...

Itali/ Arrestohet njëri nga shqiptarët që vrau ish-bankierin në Lecce (Emri)

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka tronditur Italinë mbrëmjen e kaluar ku mbeti i vrarë një 69-vjeçar...

Itali/ 2 vëllezër shqiptarë vrasin në sy të gruas ish-bankierin teksa po tërhiqte para në një ATM

Një krim i rëndë ka ndodhur në Lecce të Italisë ku një ish-menaxher banke i dalë në pension ka mbetur i vrarë. 69-vjeçari Giovanni Caramuscio,...

Varianti Delta/ Epidemiologu Alimehmeti: Rastësi nëse s’ka hyrë në Shqipëri, simptomat të ngjashme me virozat

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti, i ftuar në “News 24”, foli mbi ecurinë e COVID-19 në vend, si dhe për variantet e shumta që janë...

Lajme të tjera

Web TV