Bebe Rexha me dekolte plotësisht të hapur, provokon rrugëve të Los Angeles (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjete sociale, ajo vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Bebe vazhdon t’i gëzohet suksesit të albumit të saj më të ri, “Better Mistakes”. E teksa po shijon suksesin, Rexha nuk po heziton që t’i kalojë herë pas here netët e verës jashtë me familjen ose shoqëri.

Duke u shquar për paraqitjet e saj provokuese, artistja shqiptare bëri një dalje mjaft të guximshme rrugëve të Los Angeles.

Në disa fotografi të ndara me ndjekësit në rrjetin social “Instagram” , Rexha është dukur shumë tërheqëse dhe mjaft ngacmuese, teksa ishte veshur me një palë rroba të zeza.
Ajo e kishte lënë tërësisht të hapur pjesën e dekoltesë, duke bërë kështu që të vihet në pah pak nga gjoksi i saj atraktiv.


Të fundit

Bebe Rexha me dekolte plotësisht të hapur, provokon rrugëve të Los Angeles (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjete sociale, ajo vazhdimisht publikon fotografi e video...

Përplasje e frikshme në ‘Formula 1’, Hamilton nxjerr jashtë gare rivalin e tij kryesor

Kampionati Botëror i Formula 1 hyn në fazën e tij të nxehtë dhe shkëndijat janë midis dy shoferëve që po luajnë për titullin janë...

Gjermania e “gjunjëzuar” nga përmbytjet, pasardhësi i Merkel kërkon falje publikisht pasi u filmua duke qeshur

Kandidati demokrat për kancelar në Gjermani, Armin Laschet ka kërkuar falje pasi u filmua duke qeshur gjatë një vizite në zonat e prekura nga...

Tirana në vitin 1989

https://www.youtube.com/watch?v=UXcTnbm07lU&ab_channel=FJALAWEB

“Bella Ciao” ‘fundos’ Hysajn, fansat e Lazios: Të largohet, më mirë të luajmë me 10 lojtarë

Kapiteni i kombëtares, Elseid Hysaj, e ka nisur në mënyrën jo të duhur aventurën e tij te Lazio. Mbrojtësi, është vendosur në “shënjestër” të kritikave...

Lajme të tjera

Web TV