E rëndë në Greqi/ 30-vjeçari hedh nga shkëmbi të dashurën, ndërron jetë e reja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një tjetër ngjarje ka tronditur Greqinë, një ditë më parë, pas vrasjes tragjike të 20-vjeçares Caroline nga bashkëshorti i saj pilot. Mediat fqinje raportojnë se ditën e djeshme një 26-vjeçare është gjetur e pajetë në det me shenja dhune.

Bëhet fjalë për të renë e quajtur Garifalia, që sipas dëshmitarëve, është vrarë nga i dashuri i saj. Policia ka arrestuar autorin e ngjarjes, i cili ka pranuar se ka pasur debate me të dashurën prej disa ditësh, duke thënë se debati i fundit ka përfunduar në tragjedi.

Ai ka deklaruar se debati mes dy të rinjve ka nisur në makinë dhe në nerva i sipër 30-vjeçari ka nxjerrë mjetin nga rruga, dhe kur e dashura e tij nga dalë prej aty, ai e ka shtyrë, duke e hedhur nga shkëmbi.

30-vjeçari ka pohuar se është hedhur edhe vetë për ta ndihmuar, por kur e ka parë pa ndjenja, është larguar nga vendi i ngjarjes i frikësuar. Mediat greke bëjnë me dije se 30-vjeçari ishte në gjendje shoku dhe se donte të bënte vetëvrasje. Ndërkohë, pritet të kryhet një autopsi në trupin e Garifalia, në mënyrë që të përcaktohet shkaku i vdekjes.

 


Të fundit

E rëndë në Greqi/ 30-vjeçari hedh nga shkëmbi të dashurën, ndërron jetë e reja

Një tjetër ngjarje ka tronditur Greqinë, një ditë më parë, pas vrasjes tragjike të 20-vjeçares Caroline nga bashkëshorti i...

Ja çfarë veprimesh duhet të bëni që të mbani ankthin nën kontroll

“Duke mbyllur” bisedën në kokën tuaj do të jetë më e lehtë të jetoni momentin në harmoni dhe më shumë siguri. Provo teknikën e frymëmarrjes Gjëja...

Ndërtuan pa leje në bregdetin e Vlorës, policia arreston 3 persona

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë 3 persona pasi u konstatuan se kishin kryer ndërtime pa lejë në vijën bregdetare. Policia bën me dije...

Mosmarrëveshja mes fqinjësh përfundon në tragjedi, italiani vret me thikë shqiptarin

Një 59-vjeçar shqiptar është vrarë me thikë mëngjesin e së shtunës në Itali. Viktima është Caf Nikaj, ndërsa autori është një italian 63-vjeç, Lorenzo...

Përfituan mijëra euro duke mashtruar në Facebook/ Policia arreston personin e 11 të grupit në Tiranë

Policia në Tiranë ka konfirmuar sot arrestimin e personit të 11, të cilët kanë mashtruar përmes përfitimeve në rrjetin social Facebook. Bëhet fjalë për 22-vjeçarin...

Lajme të tjera

Web TV