Horoskopi sot, 18 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi
Shikoni peshën tuaj dhe mos hani më shumë se ç’duhet. Financat mund të përmirësohen gjatë ditës. Një detyrë e re që do të ndërmerret mund të mos jetë sipas pritshmërive tuaja, por duhet të tregoni kujdes dhe të mendoni më shumë me mendje sesa me zemër.
Demi
Nëse nuk keni bërë pushim mjaftueshëm, atëherë do të ndiheni jashtëzakonisht të lodhur. Mos shpenzoni shumë për argëtim ose kozmetike. Merrni pak kohë për t’u marrë me problemet që mund të kene femijët tuaj. Jo gjithçka do të dalë sipas dëshirave tuaja, por sot ju do të kaloni një kohë të bukur me gjysmën tuaj më të mirë.
Binjakët
Do të duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj. Investimet e reja duhet të shmangen. Sot fati do jetë në anën tuaj dhe do të ketë fitime sepse ju do të jeni në vendin e duhur, në kohën e duhur. Aftësia juaj për të vepruar me shpejtësi ndaj problemeve, do të sjellë njohje të rëndësishme.
Gaforrja
Në fushën e parave do mbizotërojë gjatë gjithë kohës qëndrueshmëria. Do e dini mirë sa duhet të shpenzoni që të mos keni probleme. Beqaret do arrijnë të realizojnë takime të rëndësishme.
Luani
Pas një periudhë të vështirë në fushën e ndjenjave dhe dashurisë, duket se po kaloni momente te qeta. Nuk keni nevoje për një partner për të i lumtur. Duke menduar pozitivisht gjërat dp ju ecin mbarë.
Virgjeresha
Beqarët do fillojnë një lidhje pasionante e cila mund të shkojë shumë mirë. Gjendja e financave do lërë shumë për te dëshiruar. Nga ana tjetër do ju kërkohet të shlyeni një borxh që keni marrë.
Peshorja
Nëse nuk tregoni më shumë angazhim, asgjë nuk do të funksionojë si duhet. Gjithçka do ta arrini me shumë mund, por në fund rezultati do t’ju gëzojë shumë.
Akrepi
Sjellja juaj e nxituar mund të shkaktojë probleme për një mik. Sot ju do të jeni të pasur në dashuri. Kjo është një ditë e mirë për të treguar veten dhe për të punuar në projekte që janë të një natyre krijuese. Bwni kujdes të mos bëni vërejtje të ashpra.
Shigjetari
Besimi juaj do të ndihmojë për të hapur dyert që çojnë në realizimin e dëshirave tuaja. Një problem në pritje dhe shpenzimet financiare do t’ju turbullojnë mendjen. Dikush mund të të komplimentojë sot. Nuk do të jetë një ditë shumë e favorshme për të udhëtuar.
Bricjapi
Dëshira për ndryshim është e madhe në profesionin tuaj, Opsionet nuk janë të shumta. Përpiquni të gjeni një zgjidhje brenda vetes dhe më pas ta konkretizoni ate. Ndihma e dikujt do jetë e nevojshme.
Ujori
Sot do të jeni nën magjinë e shpresës. Jini të kujdesshëm si me miqtë ashtu edhe me të huajt. Jeta juaj e dashurisë do të jetë e fortë dhe askush nuk mund të vendosë një pengesë midis jush dhe partnerit tuaj.
Peshqit
Performanca e fëmijëve tuaj do t’ju sjellë kënaqësi të jashtëzakonshme. Kini kujdes të mos shpenzoni shumë për argëtim. Kjo do të jetë një ditë nw lidhjen tuaj në çift.


Të fundit

Horoskopi sot, 18 korrik 2021

Dashi Shikoni peshën tuaj dhe mos hani më shumë se ç’duhet. Financat mund të përmirësohen gjatë ditës. Një detyrë e...

Bonucci e Chiellini tallen keq me anglezët: A doni makarona?!

Suksesi i Italisë në Euro 2020 vazhdon të bëjë jehonë dhe dy nga protagonistët kryesorë të të kaltërve. Leonardo Bonucci dhe Giorgio Chiellini “thumbojnë”...

Aksident në rrugën Transballkanike në Vlorë, përplasen 4 makina, vetëm dëme materiale

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën “transballkanike në Vlorë”. Një makinë Mercedes Benz E Class është përplasur me një Golf 5....

Bujar Lalmi, shqiptari që ndërton ‘Kullën e Sahatit’ të Tiranës në Amerikë (Foto)

Edhe pse larg, shqiptarët nuk e harrojnë vendlindjen e tyre dhe kanë gjithnjë nostalgji për të. Këtë gjë e ka shprehur më së miri...

Autorë të 500 mijë euro vjedhjesh/ Shkatërrohet banda shqiptare në Spanjë

Policia spanjolle goditi një bandë hajdutësh të përbërë nga shqiptarë nga Shqipëria dhe Kosova duke çuar 21 persona pas hekurave me akuzën e vjedhjes...

Lajme të tjera

Web TV