Ngriti Kupën Evropiane/ Një javë pas Mancini pret radhën te kasapi

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Si sot një javë më parë Roberto Mancini pushtoi europën teksa fitoi europianin si trajner i Italisë, por vetëm 7 ditë më pas ai ka paraqitur një botë krejt ndryshe. Dirigjenti i ‘axurrëve’ këtë mëngjes është fotografuar te kasapi i lagjes teksa priste radhën.

Kjo thjeshtësi e Mancinit po komentohet shumë, ndërsa në foto ai shfaqet, duke biseduar me një banor të një fshati në Ankona ku trajneri i Italisë po kalon pushimet në shtëpinë e prindërve të tij.

 


Të fundit

CNN mbi “rusifikimin” e sistemit arsimor të Ukrainës: Nën tytën e automatikut ata…

Kur ushtarët rusë të maskuar plaçkitën shtëpinë e Ninës në Ukrainën verilindore në orën 6 të mëngjesit të një...

Po ngjiteshin në Malin e Çikës, bien dy turistë holandezë

Dy turistë holandezë janë bërë protagonistë të një incidenti pasditen e sotme teksa janë ngjitur në Malin e Çikës. Raportohet se dy turistët kanë...

Startojnë zgjedhjet e reja në PS, Rama: Arsyeja themelore për ta zhvilluar këtë proces…

Startojnë zgjedhjet e reja në strukturat e Partisë Socialiste. Kryeministri Edi Rama ka folur sot në takimin e Këshillit koordinues të qarkut Tiranë “Arsyeja themelore...

100 vjet më parë: Çekrezi dhe njohja e Shqipërisë nga SHBA

Nga Ilir Ikonomi Në fillim të vitit 1920, Kostandin Çekrezi nga Ziçishti, njeri i shkolluar në Harvard, nuk linte rast pa ndërhyrë pranë Departamentit të...

Një portë në Mars? Fotoja e roverit të NASA-s që po çmend rrjetin!

Nuk është hera e parë që imazhet nga Marsi ngjallin kureshtje të madhe, por një foto e realizuar këto ditë nga roveri Curiosity i...

Lajme të tjera

Web TV