Merr flakë automjeti në aksin Tiranë-Elbasan

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se automjeti në pronësi të shtetasit O.K 45-vjeç është përfshirë nga flakët në ecje e sipër dhe për pasojë është djegur plotësisht.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërsa në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 


Të fundit

Merr flakë automjeti në aksin Tiranë-Elbasan

Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne në dalje të...

Nivel i lartë i ujit dhe roli që luajnë Jetstream-i dhe trajektorja e Hënës

Më shumë se 110 vetë kanë humbur jetën si pasojë e përmbytjeve, që kanë marrë me vete dhe shkatërruar rrugë të tëra javën që...

“Lëvizja e lirë”, utopia e njerëve të kontrolluar

Nga Leonard Veizi Vështirë që ta kalosh kufirin, si një njeri i lirë ku kërkon të bësh një vizitë turistike jashtë vendit, apo të bësh...

Britania e Madhe heq plotësisht kufizimet e Covid-19

Që prej ditës së sotme në Britaninë e Madhe do të hiqen pothuajse të gjitha kufizimet. Qytetarët britanikë mund të takohen me sa persona...

Kush e mbajti barrën e humbjeve nga efekti i bllokimit të ekonomisë?

Nga Eduart Gjokutaj ALTAX Studio Një nga surprizat pozitive për recesionin e vitit të kaluar është se sa pak dëm i shkaktoi konsumit mesatar të familjeve...

Lajme të tjera

Web TV