Nis sot vaksinimi masiv për moshat mbi 18 vjeç, Manastirliu: Paraqituni në qendrën tuaj shëndetësore

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Duke nisur nga sot dhe përgjatë gjithë javës qendrat e vaksinimit do të jenë të hapura për çdo qytetar mbi 18 vjeç.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përmes një mesazhi në rrjetet sociale thekson se qendrat do të jenë të hapura deri në orën 20:00.

MESAZHI I MANASTIRLIUT

📍Dimal – Në qendrën e re shëndetësore “18 Tetori”, e rindërtuar me standardet më të mira, ku ka nisur sot vaksinimi masiv për çdo qytetar +18 vjeç, si në çdo qendër shëndetësore dhe në qendrat e vaksinimit të përqëndruar kudo në vend 👍🏼
#VaksinimiShpëtonJetë
#ShqipëriaBuzëqesh🌼


Të fundit

“Një teatër absurd”/ Nishani: Kuvendi Kombëtar i PD u mblodh për të mbuluar hallin politik të kryetarit

Ish-Presidenti Bujar Nishani e konsideron mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike “një teatër absurd”, teksa nuk i kursen...

Mbretëresha Elisabeta drejton “Range Rover” në moshën 95-vjeçare

Edhe pse tashmë në moshën 95-vjeçare, Mbretëresha Elisabeta nuk ka nevojë për një shofer personal. Mbretëresha është fotografuar së fundmi teksa drejton një makinë “Range...

Nis sot vaksinimi masiv për moshat mbi 18 vjeç, Manastirliu: Paraqituni në qendrën tuaj shëndetësore

Duke nisur nga sot dhe përgjatë gjithë javës qendrat e vaksinimit do të jenë të hapura për çdo qytetar mbi 18 vjeç. Ministrja e Shëndetësisë,...

Frederik Rreshpja, vargje moderne në një poezi klasike

Ai u lind në 19 korrik të vitit 1940. “Rreshpja nuk ishte poet i cili vetëm shkroi poezi, i edhe jetoi poetikisht. Në mënyrë...

Merr flakë automjeti në aksin Tiranë-Elbasan

Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan. Burimet zyrtare bëjnë me...

Lajme të tjera

Web TV