Shpërthen bombola e gazit plagoset 70-vjeçarja, në Durrës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 70-vjeçare ka mbetur e plagosur në fshatin Kullë të Durrësit, pas shpërthimit të një bombole gazi në banesë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur sot rreth mesditës, ndërkohë që e moshuara me iniciale S. M., ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 


Të fundit

Shpërthen bombola e gazit plagoset 70-vjeçarja, në Durrës

Një 70-vjeçare ka mbetur e plagosur në fshatin Kullë të Durrësit, pas shpërthimit të një bombole gazi në banesë....

Merr fund “arratia” për Fjolla Morinën, policia e arreston në Prishtinë

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Mësohet se ajo është arrestuar nga Policia...

Ndahet nga jeta në moshën 81-vjeçare këngëtari i njohur grek

Muzika greke në zi! Ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare Tolis Voskopulos, legjenda e pentagramit. I papërsëritshmi Tolis Voskopulos është përballur me disa probleme shëndetësore...

 Nga 20 korrik muzika do të ndalet në 23.00 Rama: Lungomare s’ka muzikë po ndotje akustike

Nga nesër hiqet ora policore në zonat turistike dhe muzika në lokale do të ndalet në 23:00 jo 22:00! Këto dy masa të reja...

Lajm i trishtë/ Humb jetën aktori i njohur i humorit (Foto)

Tom O’Connor, komiku dhe drejtuesi i kuizeve televizive, si “Name That Tune” dhe “Crosswits”, ka vdekur në moshën 81-vjeçare. Ai u diagnostikua me sëmundjen e...

Lajme të tjera

Web TV