Tragjike/ Humb jetën e reja shqiptare nga përmbytjet në Gjermani (Emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Thellohet bilanci i viktimave nga përmbytjet e frikshme në Gjermani dhe vende të tjera të Europës perëndimore.

Mes viktimave të shumta dhe pas çiftit nga Kosova, ka humbur jetën një tjetër shqiptare nga Kaçaniku. Bëhet fjalë për të renë Vanesa Koxha.

Lajmin për vdekjen e saj e ka bërë të ditur babai i saj, Emin Koxha, përmes një postimi në Facebook.

“Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se vajza jonë, Vanesa Koxha, ndërroi jetë në vërshimin tragjik në Gjermani dhe varrimi bëhet këtu, në Gjermani”, shkroi ai.


Të fundit

Lajmi i fundit/ Rama: Mbërrijnë në Rinas 32,760 vaksina Pfizer, vijojmë pa u ndalur vaksinimin e hapur +18

Kryeministri Edi Rama jep lajmin se sapo kanë mbërritur në vendin tonë 32760 doza të vaksinës Pfizer. "Vijojmë çdo ditë...

Tragjike/ Humb jetën e reja shqiptare nga përmbytjet në Gjermani (Emri)

Thellohet bilanci i viktimave nga përmbytjet e frikshme në Gjermani dhe vende të tjera të Europës perëndimore. Mes viktimave të shumta dhe pas çiftit nga...

“Hajdeni shpejt, më shpëtoni…”/ Si u lut presidenti për ndihmë në telefon për 10 minuta, para se të vritej

Presidenti i Haitit Jovenel Moïse iu lut i dëshpëruar për ndihmë për 10 minuta një komisari dhe një oficeri policie që të mobilizonin forcat...

I riu i papunë hiqej si femër në Facebook, “Klareta” i zhvat 9 milionë lekë emigrantit në Itali

Me emrin ” Klareta Shaba ” dhe me foton e kësaj vajze në facebok, 29 vjeçari Eri Mulleti akuzohet se mashtroi një emigrant shqiptar...

Itali/ U shpëtoi autoriteteve në Portin e Durrësit, kapet në Brindisi 1 kg kokainë që erdhi nga Shqipëria

Edhe pse nuk u pikas nga autoritetet e Portit të Durrësit, 1 kg kokainë e pastër e cila në treg do të shkonte deri...

Lajme të tjera

Web TV