Gazeta Fjala, e martë 20 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 20 korrik 2021

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot do të ndjeheni pak të dyshimtë, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të...

A do jetë Erion Braçe kryetar Kuvendi? Zv.kryeministri tregon marrëdhënien me Ramën: E sigurt është që…

Largimi i Gramoz Ruçit nga politika do lërë bosh edhe postin e kryetarit të parlamentit. Por a do jetë kryetar Kuvendi në sesionin e...

Si dy pika uji/ Fjoralba Ponari zbulon sozinë e saj dhe të të dashurit: Na ndihmoni t’i gjejmë kush janë!

Kohët e fundit Fjoralba Ponari është treguar tepër e hapur për lidhjen e saj me Françeskon. Nëse dikur e mbante larg vëmendjes së publikut,...

Mediat italiane: Kina gati të pranojë se koronavirusi doli aksidentalisht nga laboratori i Wuhanit

Media italiane Tgcom shkruan se shumë shpejt pritet të arrihet një akord mes Kinës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës në lidhje me origjinën...

Lajme të tjera

Web TV