Salsano Rrapi feston sot ditëlindjen, Xhemi e uron me një foto të sikletshme

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ditën e sotme, aktori i mirënjohur, Salsano Rrapi feston ditëlindjen dhe kolegia e tij, Xhemi Shehu, vjen me urimin më të bukur. Përmes një story në Instagram, ish- moderatorja e “Portokalli” ka postuar një video ku janë të dy, teksa relaskoheshin në plazh.

Gjysmë i zhveshur, videoja e Salsanos mund të jetë pak e sikletshme për të. “Mos ndrysho kurrë”, shkruan Xhemi.

Të dy ata kanë krijuar miqësi gjatë emisionit, por kjo është ruajtur edhe pasi moderatorja u shkëput.


Të fundit

Presidentit i bëjnë atentat me thikë gjatë faljes së Bajramit në xhami (FOTOT)

Pas raketave që ranë afër pallatit presidencial në Kabul në kohën e faljes së namazit të Kurban Bajramit, një...

Presidenti i Parlamentit Europian, Sassoli solidaritet ndaj futbollistit Elseid Hysaj/ Balla: Faleminderit President

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka përshëndetur sot presidentin e Parlamentit Europian, David Sassoli i cili doli në mbështetje të...

Zbulohet skandali në Angli, kush është mesfushori i Premier League i arrestuar për abuzim seksual me të mitur

Një lojtar i Premier League angleze është përfshirë në një skandal të madh seksual. Sipas mediave të huaja, Gulfi Sigurdsson, është arrestuar nga policia angleze...

Pedagogu i njohur njofton largimin nga PD: Po kthehet një kopje e shëmtuar e partisë-shtet, s’ka hapësira për elitat

Ish-dekani dhe pedagogu i Universitetit të Arteve, Ardian Isufi ka njoftuar largimin nga Partia Demokratike dhe nga të gjitha angazhimet në këtë forcë politike. Në...

Aksident tragjik në Mirditë/ Autobusi përplaset me “Land Roverin” me targa italiane, ndërron jetë drejtuesi

Një aksident tragjik ka ndodhur në Mirditë pasi një autobus është përplasur me mjetin tip ‘’Land Rover’’ me targa italiane. Drejtuesi i këtij të fundit...

Lajme të tjera

Web TV