E reja britanike e paguan shtrenjtë “çmendurinë” që bëri për Snapchat-in

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një e re britanike, e ka paguar shtrenjtë “çmendurinë” që bëri për në “snapchat”.

Sipas mediave, 27-vjeçarja Cystal Ward, e gjendur nën efektin e drogës, ka udhëtuar me shpejtësi skëterrë në një autostradë të vendit.

Si pasojë, ajo është përplasur me një pengesë. E reja ka pësuar dëmtime në shtyllën kurrizore, ndërsa partneri i saj Hamzah Amed, ka mbetur i bllokuar në mjet.

Ajo nuk është dënuar nga gjykata, për shkak të tre fëmijëve të mitur.

Togat e zeza kanë vendosur ta falin gruan, duke vlerësuar se për fëmijët, veç saj nuk ka askush që mund të kujdeset.


Të fundit

Fansat i kthehen Leonora Jakupit për photoshopin: Ku shkoi krahu?

Këngëtarja e dashur dhe e njohur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, është vendosur në “shënjestër” të fansave. Ajo sistematikisht hedh...

E reja britanike e paguan shtrenjtë “çmendurinë” që bëri për Snapchat-in

Një e re britanike, e ka paguar shtrenjtë “çmendurinë” që bëri për në “snapchat”. Sipas mediave, 27-vjeçarja Cystal Ward, e gjendur nën efektin e drogës,...

Kërkoi lirimin për tu kujdesur për djalin e sëmurë/ Apeli i GJKKO i refuzon për të tretën herë kërkesën e ish-gjyqtares së Krujës

Gjykata e Posaçme e Apelit refuzon për të tretën herë radhazi kërkesën e ish-gjyqtares së Krujës, Enkelejda Hoxha, e cila kërkoi lirimin nga qelia...

Kishin informacione për kartelën e drogës, ekzekutohen barbarisht binjaket (Foto)

Një ngjarje makabër ka ndodhur në Brazil. Mësohet se dy motra binjake u ekzekutuan në mes të rrugës dhe e gjithë kjo u trasmetua...

Transportonin emigrantë të paligjshëm për 25 mijë paund, policia britanike shkatërron bandën shqiptare

Një bandë shqiptare kriminale e cila transportonte emigrantë në mënyrë të paligjshme është “goditur” dhe arrestuar nga policia britanike. Banda shqiptare në Londër, e përbërë...

Lajme të tjera

Web TV