Gazeta Fjala, e mërkurë 21 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 21 korrik 2021

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta...

Në shënjestër edhe Macron, Franca nis hetimet pas skandalit të përgjimit me programin izraelit

Presidenti francez, Emmanuel Macron është një nga disa udhëheqësit botërorë, që besohet se ka qenë në shënjestër për t'u spiunuar përmes një programi izraelit,...

Italia preferon “Made in Albania”/ Në krye të eksporteve shqiptare, më pas vijnë Kosova dhe Spanja

Lehtësimi i masave kufizuese dhe hapja graduale e rrugëve tregtare me vendet partnere ka bërë që eksportet shqiptare të rriten ndjeshëm duke tejkaluar edhe...

Pas përmbytjeve në Europën Perëndimore, shtuhia e frikshme shkatërron Kinën

Pas Europës Perëndimore, moti i keq është zhvendosur në Lindje, në Kinë duke shkaktuar përmbytje masive.Rrugët dhe stacionet e metrove janë zhytur në të...

Lajme të tjera

Web TV