Kur Ronaldo Jr takon rivalin më të madh të babait dhe më të mirin në botë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kjo foto e disa viteve më parë kur i biri i Cristiano Ronaldos takoi Leo Messin në ceremoninë e dhënies së topit të artë, ngelet një nga fotot më të bukura të futbollit. Këtë gjë e konfirmon më së mir edhe reagimi i Bonnucit, Modric, Marcelo apo edhe Zidane të cilët e shijojnë këtë moment pikant.

Messi e mirëpret djaloshin, i cili mban një emër të rëndë mbi shpinë dhe që buzëqesh nga e ardhmja për të lënë gjurmë dhe për të ndjekur hapat e të atit.

Megjithatë, edhe vetë Cristiano nuk do e kishte shijuar lavdinë e tij pa rivalitetin me Messin, ndaj edhe për të është kënaqësi që djali i tij takon në mos më të mirin, një prej më të mirëve në botë.


Të fundit

Protesta kundër vaksinimit me detyrim në Greqi/ Qytetarët përplasen me policinë

Rreth 2500 persona protestuan sonte në sheshin Sindagma në Greqi kundër vaksinimit dhe detyrimit për ta bërë atë sipas...

Rama: Zgjidhet Bordi i Akreditimit i Agjencisë së Sigurimit të Cilësisë në Arsimin e Lartë, kjo është kryetarja (Emri)

Zgjidhet Bordi i Akreditimit i Agjencisë së Sigurimit të Cilësisë në Arsimin e Lartë, i cili përbëhet nga 11 anëtarë që u përzgjodhën mes...

Eli Fara mori 8 vite pagë si “Drejtore” në 2 ministri/ Bëri 65 udhëtime me Fatmir Mediun në SHBA dhe BE

Fatmiri e Eli kanë udhëtuar bashkë si “Delegacion pune”, kur në fakt këngëtarja shkonte për koncerte private, ndërsa “princi” e shoqëronte, deri sa i...

Këshilli i Sigurimit në OKB, Xhaçka: Sot filluam intervistat me kandidatët për ekipin që do përfaqësojë Shqipërinë

Kanë filluar sot në Ministrinë e Jashtme intervistat me kandidatët për ekipin që do të përfaqësojë Shqipërinë në Këshillin e Sigurimit në OKB. Lajmi...

A do të ketë ndryshime në qeveri? Veliaj nuk e përjashton: Kryeministri ka në fokus ripërtëritjen

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nuk përjashton mundësinë se shtatori dhe qeveria e mandatit të tretë të Partisë Socialiste mund të vijë...

Lajme të tjera

Web TV