Makina aksidenton motorrin në Kamëz, ndërron jetë 30-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kamëz. Në bulevardin “Blu”, një makinë është përplasur me një motor, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i këtij të fundit.

Policia sqaron se në timonin e makinës ka qenë 25-vjeçari R. M., ndërsa viktimë ka mbetur 30-vjeçari F. H.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 22.07.2021, në bulevardin “Blu” mjeti me drejtues shtetasin R. M., rreth 25 vjeç, është përplasur me mjetin motorr me drejtues shtetasin F. H., rreth 30 vjeç. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motorrit shtetasi F. H.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 


Të fundit

Makina aksidenton motorrin në Kamëz, ndërron jetë 30-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kamëz. Në bulevardin “Blu”, një makinë është përplasur me një motor, ku...

Shkrrumbohet shtëpia në Milot

Një shtëpi dykatëshe është përfshirë nga flakët e zjarrit në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur, rreth orës...

Orban planifikon referendum për çështje të mbrojtjes së fëmijëve

Kryeministri hungarez, Viktor Orban, ka bërë të ditura planet për referendum për çështje të mbrojtjes së fëmijëve, me qëllim të matjes së mbështetjes për...

Zhvillimet në Liverpul/ Unesco i heq statusin e Trashëgimisë Botërore

Liverpulit në Mbretërinë e Bashkuar iu hoq statusi i Trashëgimisë Botërore, pasi një komitet i Kombeve të Bashkuara konstatoi se zhvillimet atje e kërcënojnë...

Nga Europiani te Reja, Xhaka dhe Hysaj, rrëfehet Armand Duka

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një intervistë për “Tuttomercatoweb” ku ka folur për një sërë çështjesh të ndryshme të...

Lajme të tjera

Web TV