Makina e policisë përplas 55-vjeçarin me biçikletë në Tiranë, dërgohet në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku është përfshirë një mjet i policisë.

Ngjarja sipas burimeve zyrtare ka ndodhur në rrugën “Myslym Keta”, ku mjeti me drejtues shtetasin P. N. (punonjës policie) pjesë e grupit të kontrollit të territorit, është përplasur me një biçikletë që drejtohej nga shtetasi A. G., rreth 55 vjeç, i cili po dërgohet në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

Makina e policisë përplas 55-vjeçarin me biçikletë në Tiranë, dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku është përfshirë një mjet i policisë. Ngjarja sipas burimeve zyrtare...

Agjencia Ndërkombëtare e Vlerësimit rrit parashikimin për rimëkëmbjen ekonomike, Denaj: Rritja ekonomike 5.7%

Agjencia Ndërkombëtare e Vlerësimit ka rritur parashikimin për rimëkëmbjen ekonomike të vendit. Lajmi u bë me dije nga Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj,...

Pësoi atak kardiak në Euro 2020/ Eriksen mund të kthehet luajë për Interin me këtë kusht

Francesco Braconaro, mjeku që ështtë anëtar i komitetit tekniko-shkencor të FIGC, dha një intervistë për "Radio Kiss Kiss Napoli" në të cilën ai gjithashtu...

Lirimi nga qelia i Tires/ Vajza e pacientes që humbi jetën nga Covid: E vrau, të marrë atë që meriton!

Eltjana Sinanaj, nëna e së cilës muaj më parë ndërroi jetë në spitalin covid 2 në gjendje të mjerueshme, pasi ishte lënë pa ujë...

Fushë-Krujë/ Përfshihen nga flakët dy automjete në afërsi të një karburanti

Dy makina janë djegur në fshatin Luz të Fushë Krujës në afërsi të një pike karburanti. Policia njofton se fillimisht ka marrë flakë një makinë...

Lajme të tjera

Web TV