“Rita Ora është e paaftë në punët e shtëpisë dhe gatim”, shqiptarja turpërohet nga miku i saj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Nick Grimshaw, miku i Rita Orës e ka turpëruar këtë të fundit. Sipas tij, shqiptarja nuk di të bëjë asgjë në kuzhinë dhe në shtëpi.

“Rita nuk di të bëjë asgjë. Për shkak se ajo është një yll i popit, gjithçka duhet të bëhet, ajo është e zënë. Nuk është vetëm kjo, të gjithë yjet e showbizit nuk dinë të vendosin një gjellë në sobë. Ata dot t’i shkruajnë dikujt një mesazh si: Dua të shkoj për drekë më vonë.

Kur përfunduam ‘X Factor’ një grup prej 12 vetash shkuam me pushime në Miami dhe erdhi Rita. Në prag të Vitit të Ri unë isha DJ në një parti. Ajo nuk dukej askund, dhe zbriti poshtë në orën 2 të mëngjesit, ajo e humbi festën e Vitit të Ri dhe tha: Më vjen keq. Kam marrë kaq shumë kohë duke u bërë gati”.

Por sapo mbërriti, Rita e kompensoi kohën e humbur duke i çuar miqtë e saj në një muzikë tjetër në shtëpinë e Sean ‘Diddy’ Combs, festë e cila zgjati deri në mëngjes.

 


Të fundit

“Rita Ora është e paaftë në punët e shtëpisë dhe gatim”, shqiptarja turpërohet nga miku i saj

Nick Grimshaw, miku i Rita Orës e ka turpëruar këtë të fundit. Sipas tij, shqiptarja nuk di të bëjë...

Përmbytjet në Kinë/ Shkon në 33 bilanci i viktimave, qindra të zhdukur (Video)

Situata e përmbytjeve në Kinë vazhdon të jetë e rëndë, ku të paktën deri tani kanë humbur jetën 33 persona dhe qindra të tjerë...

Skemat e mashtrimit me vlera të mëdha/ Finalizohet me sukses operacioni, 4 persona në pranga, midis tyre dy të huaj

Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj ka bërë me dije sot në një konferencë për mediat se në bashkëpunim me Policinë e Shtetit...

Të shtëna me armë zjarri në plazhin e Zvërnecit pas një sherri të çastit

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Zvërnecit. Mësohet se pas një konflikti mes disa personave, njëri prej...

Lojërat Olimpike/ Ministrja Kushi mbështet atletët shqiptarë në Tokio

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka mbërritur në Japoni për të mbështetur ekipin olimpik shqiptar në kuadër të Lojërave Olimpike 'Tokyo 2020'. Përmes një...

Lajme të tjera

Web TV