Shkrrumbohet shtëpia në Milot

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një shtëpi dykatëshe është përfshirë nga flakët e zjarrit në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës në Kurbin.

Ngjarja ka ndodhur, rreth orës 23:45, në Milot, Kurbin, ku ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M.C.

Menjëherë kanë shkuar në vendngjarje shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëses të cilat kanë bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por raportohet vetëm për dëme materiale.

Më datë 21.07.2021, rreth orës 23:45, në Milot, Kurbin, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M.C., ku ka vetëm dëme materiale.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

 


Të fundit

Shkrrumbohet shtëpia në Milot

Një shtëpi dykatëshe është përfshirë nga flakët e zjarrit në orët e vona të mbrëmjes së të mërkurës në...

Orban planifikon referendum për çështje të mbrojtjes së fëmijëve

Kryeministri hungarez, Viktor Orban, ka bërë të ditura planet për referendum për çështje të mbrojtjes së fëmijëve, me qëllim të matjes së mbështetjes për...

Zhvillimet në Liverpul/ Unesco i heq statusin e Trashëgimisë Botërore

Liverpulit në Mbretërinë e Bashkuar iu hoq statusi i Trashëgimisë Botërore, pasi një komitet i Kombeve të Bashkuara konstatoi se zhvillimet atje e kërcënojnë...

Nga Europiani te Reja, Xhaka dhe Hysaj, rrëfehet Armand Duka

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një intervistë për “Tuttomercatoweb” ku ka folur për një sërë çështjesh të ndryshme të...

Rama sipërmarrësve: Do hapet tregu me Lindjen e Mesme

Kryeministri Edi Rama ishte dje në tre fabrika të reja në zonat e Vorës dhe Kasharit, ku pa nga afër punën e tyre. Rama...

Lajme të tjera

Web TV