Bëri një gabim gramatikor, ndjekësja kritikon Arbanën: Je dhe gazetare moj motër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të gjithë bëjmë gabime gramatikore, ndoshta nga shpejtësia apo lodhja. Kështu i ndodhi edhe moderatores Arbana Osmani, dhe shumë shpejt mori kritikë nga një ndjekëse. Teksa Arbana kishte postuar një story, ku tregonte se më në fund do flejë gjumë, shkrimi tërhoqi vëmendje.

“Fytyra e një njeriu që do flerë më në fund”, shkruan moderatorja.
Ka qenë po ajo vetë që ka publikuar replikën e një ndjekëse. Kjo e fundit ka shkruar: “Që do flejë Arbana, do flejë se je dhe gazetare moj motër”

Ndërkohë, Arbana nuk ka hezituar ti përgjigjet. “Eee ja shenjat e lodhjes”, ndërsa kërkon falje, ndoshta kjo e fundit me ironi.


Të fundit

Bëri një gabim gramatikor, ndjekësja kritikon Arbanën: Je dhe gazetare moj motër

Të gjithë bëjmë gabime gramatikore, ndoshta nga shpejtësia apo lodhja. Kështu i ndodhi edhe moderatores Arbana Osmani, dhe shumë...

Rrëfeu para hetuesve krimet makabre në Vlorë, ky është vlonjati i arrestuar pasi kanosi me hanxhar të vëllanë

39-vjeçari që u prangos ditën e sotme nga policia, pasi kishte dhunuar fizikisht vëllain e tij dhe e kishte kanosur më hanxhar, nuk është...

“Të hënën vijnë 44 mijë doza Pfizer”/ Manastirliu: Dyshohet se në Shqipëri po qarkullon varianti Delta

Sot është dita e pestë e javës së hapur për vaksinimin e personave +18 vjeç në çdo komunitet, për t’i dhënë mundësi sa më...

Arben Kraja: Lidhjet politike nuk do mbrojnë askënd nga SPAK

Kreu i SPAK Arben Kraja, tha qartë dhe prerë se statusi dhe lidhjet politike nuk do mbrojnë askënd nga drejtësia duke theksuar se koncepti...

I vuri flakën barit të thatë, digjen 70 rrënjë agrume në Lushnje

Një incident i rëndë është shënuar këtë të premte në Lushnje. Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se shtetasi M.B., pasi ka ndezur një...

Lajme të tjera

Web TV