“Nder të jem në Shqipëri”/ Dua Lipa poston foto pas vizitës në Tiranë: Faleminderit për mikpritjen

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Artistja e njohur me famë botërore Dua Lipa ka reaguar pas vizitës që pati ditën e sotme në Tiranë.

Me një postim në Instagram ajo ka ka shkruar se ndjehet tejet falënderuese për mikpritjen. Duke publikuar disa momente gjatë vizitës së saj në Tiranë, Dua shton se ka qenë një nder për të që të jetë në Tiranë.

“Është nder të jem në Tiranë”- Shqipëri, sot për të parë punën e ndërtimit të “Sunny Hill Kindergarten” në qendër të qytetit. Pas tërmetit në 2019 dhe me gjithë ndihmën tuaj duke blerë bluzat tona “Lutu për Shqipërinë” që krijova me miqtë e mi @bondnyc, unë dyfishova fondet që bëmë dhe ato para do të shkojnë drejt mobilimit të gjithë këtij kopshti për 300 fëmijë. Falemiinderit kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut Erion Veliaj që më ndihmuan”- ka shkruar Dua.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Të fundit

“Nder të jem në Shqipëri”/ Dua Lipa poston foto pas vizitës në Tiranë: Faleminderit për mikpritjen

Artistja e njohur me famë botërore Dua Lipa ka reaguar pas vizitës që pati ditën e sotme në Tiranë. Me...

COVID-19/ Asnjë humbje jete, 31 raste të reja dhe 9 të shëruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi...

Rritja e rasteve me COVID-19/ Alimehmeti: Shkak varianti Delta dhe grumbullimet, vaksinimi duhet të jetë prioritet

Pavarësisht rritjes së rasteve me COVID-19 në vendin tonë, dhe dyshimeve të forta të pranisë së variantit Delta, ekspertët thonë se situata mbetet e...

Revista “The Sun” injoron lutjet e Pallatit Mbretëror, bën publike fotot nudo të Harry-t: Ja ku e keni Princin lakuriq

Një kërkesë nga familja mbretërore nuk e ndaloi britaniken “The Sun” të botonte një foto nudo të Princ Harryt në kopertinën e tyre. Në ballinën...

Me shpejtësi marramendëse në autostradën Tiranë-Durrës, arrestohen 9 shoferë dhe pezullohen 40 patenta (Video)

Aksidentet dhe shpejtësia e lartë kanë bërë që policia e shtetit me "bllok në dorë" të vendos një mori gjobash dhe heqje patentash. Policia...

Lajme të tjera

Web TV