Po ecte me shpejtësi në rrugën Ksamil-Sarandë, mjeti del nga rruga dhe përmbyset, s’ka të lënduar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mesditë në rrugën Ksamil – Sarandë.

Mësohet se një mjet Ford Fiesta, duke ecur me shpejtësi, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur jashtë rruge. Për rrjedhojë, ka dëme të konsiderueshme materiale, ndërsa nuk ka të lënduar.

Specialistë të qarkullimit rrugor të Sarandës të ndodhur në vendngjarje, pas përcaktimit se ngjarja ka ndodhur për shkak të shpejtësisë, morën masë për tejkalim shpejtësie për drejtuesin e mjetit me inicialet E.H.


Të fundit

Po ecte me shpejtësi në rrugën Ksamil-Sarandë, mjeti del nga rruga dhe përmbyset, s’ka të lënduar

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mesditë në rrugën Ksamil – Sarandë. Mësohet se një mjet Ford Fiesta, duke ecur...

Dikush i vë flakën rezidencës luksoze të çiftit të famshëm Beyonce dhe Jay-Z

Një rezidencë në Nju Orlins, që besohet se i përket çiftit të famshëm Beyonce dhe Jay-Z, është përfshirë nga flakët. Mediat e huaja bëjnë...

Rama publikon foton krah Dua Lipës: Brenda meje mbeti gjurma e vajzës së mençur e modeste

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka mbërritur në Tiranë, ku pritet të zhvillojë një koncert. Gjatë vizitës së saj në kryeqytetin shqiptar, Dua është...

Dua Lipa vjen në Tiranë, Veliaj i dhuron kapelen e gruas tironse

Ylli i muzikës botërore, Dua Lipa, ka mbërritur në Shqipëri. E shoqëruar nga prindërit, Dukagjin dhe Anesa Lipa, si dhe i fejuari i saj,...

TOKIO 2020/ Me flamurin kombëtar, 9 sportistët shqiptarë parakalojnë në Lojrat Olimpike

9 sportistët shqiptarë kanë parakaluar në Lojrat Olipike në Tokio. Ka startuar në Tokio ceremonia hapëse e Lojërave Olimpike. Më shumë se 11,238 atletë...

Lajme të tjera

Web TV