Kush janë të plagosurit me armë pranë Qytetit Studenti? Njëri prej tyrë në gjendje të rëndë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Janë identifikuar dy personat e mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në rrugën Todi Shkurti në Tiranë.

Ata janë Altin Gjoka, 32 vjeç dhe Jetmir Marashi 28 vjeç. 32-vjeçari Gjoka raportohet në gjendje më kritike për jetën për shkak të plumbave që ka marrë në gjoks.

Policia njofton se plagosja ka ndodhur në ambientet e një lokali në këtë zonë pranë Qytetit Studenti.

Njoftimi i Policisë

Më datë 24.07.2021, rreth orës 20:30, në rrugën “Todi Shkurti” , dyshohet se gjatë një konflikti të çastit janë plagosur me armë zjarri shtetasit A. Gj., 32 vjeç dhe J. M., 28 vjeç, të cilët u dërguan në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë bërë rrethimin e zonës dhe identifikimin e autorit të dyshuar, i cili për shkak të hetimit nuk bëhen të ditura gjeneralitet e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.


Të fundit

Kush janë të plagosurit me armë pranë Qytetit Studenti? Njëri prej tyrë në gjendje të rëndë

Janë identifikuar dy personat e mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në rrugën Todi Shkurti në...

“Filloi nga një konflikt çasti, autori është identifikuar”/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, Policia jep informacion zyrtar

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi plagosjen e dyfishtë në Tiranë teksa bëhet me dije se autori është identifikuar. Në njoftim thuhet se të plagosur...

Lajm i fundit/ Plas arma në Tiranë, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur. Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur...

Ende pa marrë veten nga përmbytjet që i morën jetën 200 personave, Gjermania përgatitet për një tjetër stuhi të rrezikshme

Shirat e rrëmbyer dhe stuhitë do të godasin Gjermaninë Perëndimore mbrëmjen e sotme dhe ditën e nesërme. Në shtetin jugor të Bavarisë, ekspertët e...

Rey Manaj i papërmbajtshëm, shënon përsëri gol me Barcelonën (Video)

Rei Manaj vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Barcelonës. Sulmuesi i përfaqësues shqiptare, po shfrytëzon çdo mundësi që po i jepet me katalanasit për...

Lajme të tjera

Web TV