Rey Manaj i papërmbajtshëm, shënon përsëri gol me Barcelonën (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Rei Manaj vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Barcelonës. Sulmuesi i përfaqësues shqiptare, po shfrytëzon çdo mundësi që po i jepet me katalanasit për të treguar formën e vet dhe sot ka shënuar përsëri me ekipin e parë.

I rreshtuar mes titullarëve në sfidën e sotme ndaj Zhirona, Manaj e ka kërkuar që në fillim golin dhe e ka gjetur në minutën e 24-t të sfidës.

Pas një aksioni nga e majta, ai e kërkoi topin në qendër dhe i vetëm para portierit ia kaloi sferën mes këmbëve këtij të fundit për të çuar shifrat në 2-0 për ekipin e tij mes duartrokitjeve të tifozëve të pranishëm.

Të fundit

“Filloi nga një konflikt çasti, autori është identifikuar”/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, Policia jep informacion zyrtar

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi plagosjen e dyfishtë në Tiranë teksa bëhet me dije se autori është identifikuar. Në...

Lajm i fundit/ Plas arma në Tiranë, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur. Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur...

Ende pa marrë veten nga përmbytjet që i morën jetën 200 personave, Gjermania përgatitet për një tjetër stuhi të rrezikshme

Shirat e rrëmbyer dhe stuhitë do të godasin Gjermaninë Perëndimore mbrëmjen e sotme dhe ditën e nesërme. Në shtetin jugor të Bavarisë, ekspertët e...

Rey Manaj i papërmbajtshëm, shënon përsëri gol me Barcelonën (Video)

Rei Manaj vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Barcelonës. Sulmuesi i përfaqësues shqiptare, po shfrytëzon çdo mundësi që po i jepet me katalanasit për...

Njohja e patentave shqiptare në Itali, ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin fqinj. Përmes një postimi në twitter, Ambasada...

Lajme të tjera

Web TV