Tmerrohet adoleshentja, përplaset me një pulëbardhë në një park argëtues

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një adoleshente u frikësua jashtëzakonisht shumë kur u ndesh me një pulëbardhë në mes të ‘fluturimit’ të udhëtimit të rrufeshëm të quajtur ‘Slingshot’ në parkun argëtues Wildwood në New Jersey.

“Unë e ndjeva pak atë në gjoksin tim, sepse ishte shumë e lehtë”, komentoi e reja Kylie për shtypin lokal pasi video e saj u bë një fenomen viral në rrjetet sociale dhe grupet e WhatsApp.


Të fundit

Përplasen dy makina në Durrës, humb jetën një grua

Një aksident i rëndë me vdekjen e një personi ka ndodhur pak më parë në Hamallaj të Durrësit. Durrës/Informacion paraprak Më...

Tmerrohet adoleshentja, përplaset me një pulëbardhë në një park argëtues

Një adoleshente u frikësua jashtëzakonisht shumë kur u ndesh me një pulëbardhë në mes të 'fluturimit' të udhëtimit të rrufeshëm të quajtur 'Slingshot' në...

U kap me kanabis në makinë, arrestohet djali i Azem Hajdarit dhe shoku i tij

Arrestohet djali i vogël i Azem Hajdarit. 23-vjeçari që mban emrin e të atit u shoqërua ditën e djeshme në Komisariat pasi në makinën...

Optike kritike sfiduese e humorit vulgar e banal

– tekst i ripunuar - Nga Mexhit Prenci 1-Humori vulgar e banal, ka pushtuar skenat teatrore & portalet televizive. Qasja për të bërë humor me hundën...

Kancelarja Merkel, mbrojtja e klimës dhe katastrofat

Nga Christoph Strack “Kancelarja e klimës” - kështu e quajnë herë pas here kancelaren gjermane Angela Merkel, edhe këto ditë pas reshjeve pothuaj apokaliptike. A...

Lajme të tjera

Web TV