Djali i Jozefina Topallit harron Eva Muratin, zbulohet lidhja me Miss-in shqiptar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Zbulohet e dashura e djalit të ish-kryeparlametares Jozefina Topalli. Bëhet fjalë për Sindi Marina, ish-Miss Univers Albania, por edhe volejbollistja që luan në SHBA me skuadrën “Duke University”.

Genari u fotografua nga “Paparazzi” në një restorant në Vlorë ku me siguri kanë shkuar për pushime.

Po kush është Sindi Marina?

Sindi Marina është bukuroshja shqiptare që na përfaqësoi në Miss Universe 2019”, që u mbajt në SHBA.

Shqiptarja e rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Sind Marina, është volejbolliste e suksesshme përtej oqeanit Atlantik, por që kurrë nuk i harroi rrënjët e familjes së saj.

Biondina tashmë disa herë ka veshur fanellën e kombëtares shqiptare, ku është paraqitur me sukses duke fituar medaljen e bronztë në një turne.

Historia me Eva Muratin

Djali i Jozefina Topallit me parë ka pasur një histori me moderatoren Eva Murati.

Një vajzë shumë e re kur filloi karrierën në televizion si moderatore, Eva Murati nuk ka ngurruar të flasë dhe të ndajë në rrjete sociale foto me të dashurin e saj. Ajo ka rrëfyer se është njohur me Genarin kur ka qenë 15 vjeçe dhe nuk ka tentuar asnjëherë që t’i fshehë diçka nga jeta e saj, familjes.

Në vitin 2019, pikërisht rreth një vit ku perflitej per ndarjen e çiftit, Eva vendosi në “Facebook” statusin “Në një lidhje”, gjë që na la të kuptojmë se ajo i është rikthyer marrëdhënies së saj mbi gjashtëvjeçare me Genarin.

Por pikërisht në atë kohë, Genari diplomohet në një universitet në Milano, event ku morën pjesë prindërit dhe motra e tij, ndërkohë që binte në sy mungesa e Evës.

I pyetur nga mediat nëse janë ndarë apo janë bashkë, Genar Topalli tha se kjo nuk ka ndonjë rëndësi për mediat pasi ai ishte thjesht një student dhe jo një person publik.

Lexo edhe :  Jennifer Lopez feston 52-vjetorin, fotografohet duke u puthur me Ben Affleck

Eva tashmë kishte fshirë nga rrjetet sociale fotot e saj me të dashurin, të cilat nuk ishin pak, sepse ajo ndante mjaft momente të lumtura me të dashurin, për ndjekësit e saj. Tashmë, heshtja konfirmoi ndarjen, ndërkohë që duket se Evës po i ecën mjaft mirë karriera profesionale.


Të fundit

Djali i Jozefina Topallit harron Eva Muratin, zbulohet lidhja me Miss-in shqiptar

Zbulohet e dashura e djalit të ish-kryeparlametares Jozefina Topalli. Bëhet fjalë për Sindi Marina, ish-Miss Univers Albania, por edhe...

Rrezikuan që të mbyteshin, pushuesit dhe mjekët shpëtojnë mrekullisht dy vajza të mitura në Golem

Një lajm i mirë është shënuar këtë pasdite në plazhin e Golemit. Falë ndërhyrjes rekord të disa pushuesve dhe ekipeve mjekësore, është parandaluar mbytja e...

Ansamble nga e gjithë bota performojnë në Amfiteatrin e Tiranës, Veliaj: Gjërat që na bashkojnë janë më të forta se ato që na ndajnë

Festivali më i madh i muzikës folklorike, “International Folk Festival Tirana”, i cili për 3 netë me radhë e ktheu Amfiteatrin e Tiranës në...

Aksidenti tragjik/ Ministri i Shëndetësisë në Kroaci: Brenda autobusit ishin 69 persona, një e mitur në gjendje kritike

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik që u mori jetën 10 personave në Kroaci, pasi një autobus i linjës Franfkurt-Prishtinë ka humbur...

Lojërat Olimpike “Tokio 2020″/ 127 të infektuar me Covid-19 deri më tani

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar dha alarmin për përhapjen e Covid ndërsa u identifikuan rastet e para në fshatin Olimpik. Zyrtarët e Lojërave Olimpike kanë paralajmëruar...

Lajme të tjera

Web TV