E rëndë në Greqi/ Digjet i gjallë brenda makinës Pastori i kishës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

E rëndë është ajo që ka ndodhur në Greqi. Pastori i Kishës, Almir Korinthia është djegur për së gjalli brenda makinës me të cilën po udhëtonte, në zonën e Athikias.

Mediat Helene shkruajnë se makina e djegur është konstatuar nga kalimtarët e rastit, të cilët menjëherë kanë telefonuar autoritetet.

Këta të fundit, dyshojnë paraprakisht se makina ka marrë flakë në aksidentalisht.

Megjithatë, dyshime ngre fakti se si dera e makinës u gjet e hapur dhe Pastori s’ka mundur të dalë dot prej saj.

Nuk përjashtohet mundësia që makina me të cilën po udhëtonte Pastori të mund të jetë djegur nga persona të tjerë.

Sidoqoftë, policia ende është duke hetuar, e detaje të reja priten të dalin në dirtë në orët në vijim.


Të fundit

E rëndë në Greqi/ Digjet i gjallë brenda makinës Pastori i kishës

E rëndë është ajo që ka ndodhur në Greqi. Pastori i Kishës, Almir Korinthia është djegur për së gjalli...

I mbijetoi aksidentit të frikshëm në Kroaci, shpërthen në lot teksa tregon momentin nga përplasja (Video)

Fidan Hajdari i cili arriti të shpëtoi i gjallë nga aksidenti tragjik në Kroaci ka treguar tmerrin që përjetuan derisa autobusi po përplasej. Hajdari ka...

Stuhia e rërës “pushton” Kinën, autoritetet në alarm: Ndalohen fluturimet dhe evakuohen banorët (VIDEO)

Qielli i gjithi i kuq, ndërsa një stuhi e madhe rërë përshkroi të gjithë vendin. Me këto pamje janë zgjuar mëngjesin e sotëm qytetarët e...

Sulmoi me thikë 5 persona në xhami/ Nikolli i shpëton burgut, Imami: Viktima e radhës mund të jetë familjar i prokurorit

Muaj më parë Rudolf Nikolli tronditi mbarë opinionin publik shqiptar pasi plagosi 5 besimtarë myslimanë në xhaminë "Dine Hoxha" me thikë. Ndërkohë, pak më parë...

Aksidenti në Kroaci/ Kurti: Mirëqenia jonë varet shumë nga mërgata, tragjedia e rëndë për të gjithë popullin shqiptar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka folur për media pasi ka vizituar të plagosurit në aksidentin që mori jetën e 10 emigrantëve në Slavenski...

Lajme të tjera

Web TV