Horoskopi ditor, 25 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Mos lejoni që ambicia të vendosë nën kontroll jetën tuaj, përkundrazi ngjiti shkallët e karrierës në mënyrë më agresive. Ngjitja lart duhet të jetë përparësia juaj kryesore tani – kryesisht, sepse të gjitha kushtet janë perfekte për ju që të arrini sukses!

Demi

Kohët e fundit duket se ju tërheq një jetë jo shumë e rregullt, por ju e dini thellë brenda vetes se kjo lloj jete nuk do të sigurojë substancën që është e nevojshme për lumturinë që kërkoni. Uluni dhe flisni me një person të mençur që me të vërtetë jep mendime të vyera.

Binjakët

Krijimi i romancave në jetën tuaj nuk ka të bëjë vetëm me një marrëdhënie dashurie. Edhe romanca është një pjesë e madhe e asaj se si lidhemi me botën. Gjërat mund të duken të pashpresa, por në planin afatgjatë, çdo gjë do të bëhet më interesante.

Gaforrja

Dikush me të cilin po punoni është duke hedhur pengesa nga e majta në të djathtë, por nesër ky person do të detyrohet të ndryshojë qëndrim. Për këtë nuk do të jetë e nevojshme të bëni asgjë. Në profesionin tuaj do t’ia dilni mbanë në çdo aspekt.

Luani

Idetë tuaja janë po aq të mira sa idetë e çdo kujt tjetër. Njerëzit që janë në pushtet do të preferojnë mënyrën tuaj të të menduarit mbi kolegët tuaj, prandaj mos e lini shansin t’ju shpëtojë nga duart. Nuk keni asgjë për t’u shqetësuar. Nëse doni që njerëzit t’ju respektojnë, duhet t’u jepni atyre një arsye për ta bërë këtë.

Virgjëresha

Riorganizimi i prioriteteve tuaja mund të kërkohet nga ju nesër. Zgjidhni ku e vendosni energjinë tuaj me shumë kujdes. Jini konstruktiv me emocionet tuaja sot dhe do të shpërbleheni me disa gjëra të mahnitshme.

Lexo edhe :  Plagosi me armë zjarri të riun, në kërkim 29-vjeçari në Kuçovë

Peshorja
Përdorni kreativitetin tuaj gjatë një debati nesër, sepse do t’ju shpëtojë gjatë një situatë të ndërlikuar. Argëtojeni veten me mendimet se si do të kaloni fundjavën e ardhshme. Bëni plane interesante dhe gjithçka do të shkojë mbarë.

Akrepi

Do të kaloni një ditë të rehatshme në shoqëri të mirë. Kujtohuni se këta njerëz ju duan pa interes dhe kjo ju sjell shumë qetësi në aspektin emocional. Në çështjet financiare keni nevojë për një impuls të ri.

Shigjetari

Ju do të takoni njerëz interesantë nesër, pikëpamjet e të cilëve janë shumë, shumë ndryshe nga tuajat. Ata kanë shumë gjëra bindëse për të thënë në mbrojtje të anës tjetër të argumentit. Duhet të jeni të hapur për mendimin ndryshe.

Bricjapi

Nesër puna juaj është të zgjoni dikë nga gjumi. Tregojani këtij personi të vërtetat siç janë, pa i zbukuruar ato. Do të kuptoni se mirënjohja e këtij personi ndaj jush do të jetë e paharrueshme.

Ujori

Një nga cilësitë tuaja më atraktive është ndjenja juaj e humorit sepse ju mund të shihni aspekte komike të pothuajse çdo gjë. Ky qëndrim ju ka ardhur në ndihmë shumë shpesh në të kaluarën dhe ju ka mundësuar të ruani qetësinë edhe kur keni pasur probleme. Bëjeni edhe nesër këtë.

Peshqit

Intelekti juaj është i fortë dhe i fokusuar. Kjo do t’ju ndihmojë të kuptoni thelbin e problemit që ju rrethon. Duke zbuluar problemin do të arrini edhe ta zgjidhni atë. Në aspektin sentimental, parashikohen zhvillime pozitive.


Të fundit

Horoskopi ditor, 25 korrik 2021

Dashi Mos lejoni që ambicia të vendosë nën kontroll jetën tuaj, përkundrazi ngjiti shkallët e karrierës në mënyrë më agresive....

Nga më të kërkuarit në Europë/ Ja kush është autori i plagosjes në Tiranë, i dyshuar për vrasje në tentativë në 2020 (Emri+Foto)

Aldo Iamandi është  autori i plagosjes së dyfishtë darkën e sotme në Tiranë. Ai në fakt është një ndër personat më të kërkuar në...

Gol dhe dëmtim ndaj Gironës, publikohet raporti mjekësor për Rey Manaj

Shqiptari Rey Manaj u desh të zëvendësohej në pjesën e parë të ndeshjes së dytë të para-sezonit kundër Girona për shkak të një goditje në kokë,...

Komuniteti LGTBI i Hungarisë marshim kundër qeverisë së Victor Orban

Mijëra hungarezë kanë marrë pjesë të shtunën në marshimin e LGBTI që ka vizituar qendrën e Budapestit për të treguar mbështetjen e tyre për...

“Më parakalove”/ Zbulohet si nisi konflikti që çoi në përplasjen me armë pranë Qytetit Studenti në Tiranë (Foto/Video)

Përplasja me armë në rrugën Todi Shkurti në Tiranë, ku mbetën të plagosur dy persona ka ndodhur për motive krejt banale. Gazeta Shqip zbardh motivet...

Lajme të tjera

Web TV