Lajm i fundit/ Plas arma në Shkodër, plagoset një person, niset me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ku një person ka mbetur i plagosur.

Sipas BalkanWeb, i plagosur ka mbetur një person i shpallur në kërkim rreth 50 vjeç.

I plagosuri është nisur me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë. Nuk dihen ende rrethanat dhe identiteti i të plagosurit, teksa policia ka nisur hetimet.


Të fundit

Lajm i fundit/ Plas arma në Shkodër, plagoset një person, niset me urgjencë drejt Spitalit të Traumës

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ku një person ka mbetur i plagosur. Sipas BalkanWeb, i plagosur ka mbetur...

Takimi i panjohur me udhëheqësin kinez, Ten Hsiao Pin, Pekin ’62/ Hysni Kapo: A mund të na flisni për situatën aktuale në Laos, pasi...

Publikohet një dokument i panjohur i nxjerrë nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), i cili i përket...

Protesta kundër vaksinimeve me detyrim, policia shpërndan qytetarët në Athinë me gaz lotsjellës dhe ujë

Policia greke përdori gaz lotsjellës dhe ujë për të shpërndarë njerëzit që ishin mbledhur në Athinën qendrore të Shtunën për të protestuar kundër vaksinimeve...

Masa të nxehta ajore, ja si pritet të jetë moti këtë të diel

Dita do të mbetet nën ndikimin e masave ajrore të nxehta. Mot me kthjellime dhe zhvillim vranësirash do të ketë në mesditë dhe më të...

Horoskopi ditor, 25 korrik 2021

Dashi Mos lejoni që ambicia të vendosë nën kontroll jetën tuaj, përkundrazi ngjiti shkallët e karrierës në mënyrë më agresive. Ngjitja lart duhet të jetë...

Lajme të tjera

Web TV