Humb kontrollin e mjetit/ Plagosen 11 emigrantë në Greqi, arratiset shoferi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident automobilistik ndodhi ditën e stotme në Kavala ku 11 emigrantë të paligjshëm u plagosën.

Sipas “Thestival.gr”, trafikanti që ishte edhe shoferi, për t’i shpëtuar kontrollit të policisë, shtoi shpejtësinë e për pasojë humbi kontrollin e automjetit. Automjeti humbi kontrollin dhe doli nga rruga duke plagosur të gjithë emigrantët.

Menjëherë pas ngjarjes shoferi arriti të dilte nga automjeti dhe të zhdukej.

Autoritetet policore po kryejnë hetime për të gjetur dhe arrestuar trafikantin.


Të fundit

FSHF kërkesë Ministrisë së Shëndetësisë: Të hapen dyert e stadiumeve për personat e vaksinuar

Federata Shqiptare e Futbollit, nëpërmjet një shkrese zyrtare i ka kërkuar Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, njëkohësisht edhe...

Humb kontrollin e mjetit/ Plagosen 11 emigrantë në Greqi, arratiset shoferi

Një aksident automobilistik ndodhi ditën e stotme në Kavala ku 11 emigrantë të paligjshëm u plagosën. Sipas “Thestival.gr”, trafikanti që ishte edhe shoferi, për t’i...

Gjendet i pajetë në shtëpinë e tij aktori i famshëm (Foto)

Dieter Brummer ka ndërruar jetë në moshën 45 vjeçare. Aktori u gjend i vdekur nga policia brenda banesës së tij në 'Glenhaven' afër Sidneit. Policia tha...

Djali i Soros pushime në Shqipëri/ Takohet me Ramën dhe poston foto nga Vlora

Djali i George Soros, Alexander Soros ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar këtë fundjavë. Ai është vendosur në jug të vendit, ku është takuar...

Po përpiqeshin të grabisnin vila luksoze, dy shqiptarët plagosin policin në Mykonos

Dy shqiptarë janë ndaluar dy ditë më parë në ishullin Mykonos të Greqisë teksa po përpiqeshin të grabisnin vila luksoze. Shqiptarët u ndoqën nga...

Lajme të tjera

Web TV