Zaho feston ditëlindjen, Greg Rama publikon momentet kur i vogli iu fryn qirinjve (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Zaho feston ditëlindjen, Greg Rama publikon momentet kur i vogli iu fryn qirinjve (Video)

Zaho, djali i vogël i kryeministri Edi Rama, ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe ka mbushur 7-vjeç. Vëllai i...

A do të ndryshojnë masat pas prezencës së variantit Delta? Komiteti Teknik i Ekspertëve merr vendimin

Komiteti Teknik i Ekspertëve, në mbledhjen e kësaj të hëne vendosi që masat e vendosura në vend të mos ndryshojnë. Pavarësisht rastit se një ditë...

Fico: Ja 10 qytetet ku janë regjistruar raste me variantin Delta të Covid

Varianti Delta i Covid është shtrirë në 10 qytete. Lajmin e dha drejtoresha e ISHP-së, Albana Fico. “Numri i bashkive ka shkuar në 10 ndërkohë...

Rakacolli: Varianti Delta qarkullon gjerësisht në Shqipëri! Ka një rritje të lehtë të numrit të infeksioneve ditore

Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, bën me dije se varianti Delta i Covid qarkullon gjerësisht në vendin tonë. "Në vend ka një rritje të lehë...

“Yll”/ Rama uron xhudisten kosovare për triumfin në Lojërat Olimpike: Bravo

Kosova ka siguruar një tjetër medalje Olimpike në “Tokyo 2020”. Pas Distria Krasniqit, ishte radha e Nora Gjakovës për të lënë gjurmë në Japoni. Ajo ka...

Lajme të tjera

Web TV