Babai i Dua Lipës poston fotot nga Vlora me Edi Ramën: Mendoj se kam bërë një mik

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Duket se këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, dhe familja e saj janë ende në Shqipëri. Babai i artistes, Dukagjini, ka publikuar ditën e sotme disa fotografi ku zbulon se janë realizuar në qytetin e Vlorës.

Në fotot në fjalë, ai shfaqet së bashku me kryeministrin, Edi Rama, dhe familjarët e tij. “Mendoj se kam bërë një mik”, shkruan Dukagjini bashkëngjitur me pozat që fansat e tij i kanë pëlqyer shumë.

Madje Lipa ka zbuluar se këto foto i ka realizuar pikërisht këngëtarja me famë botërore.

Kujtojmë se Dua së bashku me familjen dhe të dashurin, Anwar Hadid, erdhën para disa ditësh në Shqipëri, ku u pritën nga kreu i qeverisë si dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Këngëtarja e famshme vizitoi kryeqytetin për të parë nga afër punimet që po zhvillohen për mobilimin e kopshtit me fondet që janë mbledhur nga shitja e bluzave “Lutu për Shqipërinë”, një iniciativë nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me miqtë e saj.

Por jo vetëm kaq, pasi përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, ata kanë zbuluar se kanë shëtitur edhe qytete të tjera si Kruja dhe Durrës.


Të fundit

Rama në kantieret e shkollave që po rindërtohen në Kamëz: Do dalin më të bukura se ato që rrënoi tërmeti

Rreth 9 mijë nxënës në Kamëz do ta nisin vitin e ri shkollor në ambientet e shkollave të reja....

GJKKO rrëzon kërkesën e SPAK, s’ka hetim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesën e SPAK, Fatmir Mediu nuk do rihetoheti, akuzuar si një ndër përgjegjësit e tragjedisë së Gërdecit. Ishte SPAK që...

‘Shkrihet’ PD në Korçë/ Jep dorëheqjen kreu i partisë, sekretari dhe 13 anëtarë të Kryesisë: Basha po e kthen partinë në klienteliste

Sekrtari i PD, dega Korçë, Devis Osman si dhe 13 anëtarë kryesie të Partisë Demokratike të kësaj dege kanë paraqitur dorëhejen e tyre nga...

Gjykata e Posaçme vendos sot për “Gërdecin”, familja Durdaj letër GJKKO: Gjykoni ish-ministrin Fatmir Mediu

Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar do të shqyrtojë ditën e sotme kërkesën e SPAK për të rifilluar ndjekjen penale ndaj...

Babai i Dua Lipës poston fotot nga Vlora me Edi Ramën: Mendoj se kam bërë një mik

Duket se këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, dhe familja e saj janë ende në Shqipëri. Babai i artistes, Dukagjini, ka publikuar ditën e...

Lajme të tjera

Web TV