Greqia goditet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Greqia është goditur sërish nga një tërmet me madhësi 3.9.

Sipas mediave greke lëkundja u regjistrua në 17:33 me thellësi 10 km, ndërsa vendndodhja është 28 km në jug të Ikaria.

Prej disa ditësh Greqia është përfshirë nga një sërë lëkundjesh me magnitudë mbi 4. Edhe pse ekspertët janë shprehur se nuk ka vend për shqetësim, këto lëkundje kanë shkaktuar panik tek qytetarët.


Të fundit

Greqia goditet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda

Greqia është goditur sërish nga një tërmet me madhësi 3.9. Sipas mediave greke lëkundja u regjistrua në 17:33 me thellësi...

13-vjeçarja u mbyt në lumin Buna, flet i ati: Vajza nuk dinte not, jam i shokuar

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi ditën e sotme në afërsi të fshatit Oblikë, Shkodër ku u mbyt një...

Të dehur në timon ose pa leje drejtimi, policia arreston 7 shoferë

Policia Rrugore iu bën apel shoferëve të respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor, që të arrijnë në destinacion të sigurt dhe me patentë në xhep. Ndërkohë...

Manastirliu: Hapet Njësia e Hemodinamikës për ndërhyrjet në zemër dhe ato neurologjike në Spitalin Memorial Fier

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar Shërbimin e ri të Hemodinamikes në Spitalin Memorial Fier, i cili bën pjesë në...

Operacioni antidrogë në Tiranë, policia jep detaje: Sekuestruam mbi 1 kg kokainë

Policia ka dhënë detaje lidhur me operacionin antidrogë të zhvilluar ditën e sotme në Tiranë. Njoftim i Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë: Sektori për Hetimin e...

Lajme të tjera

Web TV