Shpëtoi prej policisë gjatë operacionit antidrogë, i arratisuri kapet disa minuta më vonë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kapet drejtuesi i Benz-it që i iku policisë gjatë operacionit dhe madje rrezikoi jetën e efektivëve.

Policia ka arritur ta kapë pas disa minutash, disa metra larg vendit të ngjarjes, shkruan Balkanweb.

Operacioni u zhvilluar nga policia pranë Shkollës së Bashkuar në Tiranë.

Makina luksoze me xhama të zinj ndalohet nga Forcat Speciale, të cilët i kërkojnë të hapin derën, por shoferi i jep gaz mjetit dhe largohet me shpejtësi, duke rrezikuar jetën e tyre.


Të fundit

Shpëtoi prej policisë gjatë operacionit antidrogë, i arratisuri kapet disa minuta më vonë

Kapet drejtuesi i Benz-it që i iku policisë gjatë operacionit dhe madje rrezikoi jetën e efektivëve. Policia ka arritur ta...

Humb jetën 11-vjeçarja në Itali, ishte prekur nga varianti Delta

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali. Mediat e vendit fqinj, shkruajnë se një 11-vjeçare e konfirmuar me variantin Delta të virusit, nuk ka...

Doktorët i thanë se e bija do të vdiste para se të buzëqeshte, Isabel Lavín dhe Mencia marin fitoren më të madhe të jetës

Të gjithë prindërit janë të ngazëllyer për buzëqeshjen e parë të foshnjave të tyre; por për Isabel Lavín ka qenë fitorja më e madhe...

Përmbytje në Itali, situata drejt përkeqësimit

Përmbytje masive janë regjistruar në provincën e Comos në Itali. Mediat përtej Adriatikut, kanë publikuar pamje të përmbytjeve dhe tregojnë se në zona të caktuara...

Befason studimi i ri: Pak alkool, mbron zemrën

Nëse keni ndonjë problem kardiovaskular, një sasi e vogël alkooli çdo ditë mund t`ju ndihmojë të reduktoni rrezikun e një ataku kardiak apo hemorragjie...

Lajme të tjera

Web TV