Macron-in e mbulojnë me lule gjatë vizitës në Polinezi, videoja bëhet virale

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vizita e presidentit të Francës, Emanuel Macron në Polinezi është bërë virale në internet.

Në pamje, shihet se si presidenti mbulohet nga kurorat me lule, të cilat sipas traditës vendase jepen në shenjë mikpritjeje

Nga numri i madh i tyre, vështirë se vërehet kostumi i tij zyrtar, ndërsa videoja është bërë virale në rrjete sociale.

Të fundit

Macron-in e mbulojnë me lule gjatë vizitës në Polinezi, videoja bëhet virale

Vizita e presidentit të Francës, Emanuel Macron në Polinezi është bërë virale në internet. Në pamje, shihet se si presidenti...

Humbi nënën dhe motrën në aksidentin në Kroaci, i riu tregon se kush i shpëtoi jetën

Familja Binakaj është duke pritur trupat e pajetë të Valentina Binakaj dhe Erlinda Binakaj që vdiqën ditë më parë në aksidentin që ndodhi në...

Kalimi në kufi, Greqia lehtëson masat kufizuese për shqiptarët

Pala greke njofton se ka lehtësuar sërish masat në pikat kufitare për emigrantët shqiptarë. Sot, grekët njoftojnë se të gjithë shtetasit që duan të...

Briken Calja u rendit i katërti në Tokio, Rama: Meriton një bravo të madhe

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale ka uruar Briken Caljan për rezultatin mjaftë të mirë në Lojërat Olimpike. Calja ishte...

Temperaturat përvëluese/ Efektivët e Policisë kapen duke kryer marrëdhënie gjatë orarit të punës në makinë (Video)

Një skenë e pazakontë u filmua nga një qytetar në Meksikë dhe dy oficerë policie tashmë janë vendosur në telashe. Kjo pasi ata janë...

Lajme të tjera

Web TV