OSHEE njoftim të rëndësishëm: Nesër 6 orë pa drita në këto zona të Tiranës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë stakim të energjisë elektrike për gjatë orë në disa zona të kryeqytetit.

Pjesërisht “Odhise Paskali”, “Hoxha Tahsim”, “Qazim Vathi” do të kenë stakim të energjisë gjatë intervalit kohor 09:00-15:00.

“Në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 29 korrik gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë.

Pjesërisht rruga “Odhise Paskali”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Qazim Vathi” – njofton OSHEE.


Të fundit

OSHEE njoftim të rëndësishëm: Nesër 6 orë pa drita në këto zona të Tiranës

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë stakim të energjisë elektrike për gjatë orë në disa...

Dekonspiroi operacionet e OFL, Gjykata e Tiranës pezullon sërish nga detyra Artan Shkëmbin

Gjykata e Apelit Tiranë ka lënë në fuqi masën e pezullimit nga detyra të ish-numrit 2 të OFL-së Artan Shkëmbi i cili u hetua...

Zbuloi kurën e Covid-19 me plazmë gjaku, gjendet i vdekur mjeku italian

Mjeku i njohur italian, Dr. Giuseppe De Donno është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij, dje. De Donno u bë i njohur në...

U godit nga rrufeja/ Shpërthen në flakë spitali, evakuohen pacientët

Një zjarr ka shpërthyer në një spital të madh pasi u godit nga rrufeja në Manchester. Sipas “Thye Sun” një repart u evakua ndërsa tymi...

Me shpejtësi të lartë/ Policia pezullon 39 patenta dhe arreston 8 shoferë

Mos qarkulloni me shpejtësi që cenojnë sigurinë e jetës në rrugë, mos drejtoni mjetin nën efektin e alkoolit apo në gjendje të dehur, mos...

Lajme të tjera

Web TV