Temperaturat përvëluese/ Efektivët e Policisë kapen duke kryer marrëdhënie gjatë orarit të punës në makinë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një skenë e pazakontë u filmua nga një qytetar në Meksikë dhe dy oficerë policie tashmë janë vendosur në telashe. Kjo pasi ata janë filmuar duke kryer marrëdhënie  në makinë gjatë orarit të punës.

Pamjet e filmuara nga një qytetar, u bënë virale me shpejtësi në rrjet, me komentues të shumtë që e cilësonin si skandaloze këtë veprim.

Komuna ku ka ndodhur ngjarja, e quajtur Ecatepaco, konsiderohet si një nga më të rrezikshmet në vend dhe ky veprim i policëve është dënuar nga eprorët.

Këta të fundit, kanë kërkuar menjëherë pushimin e tyre nga puna, thonë autoritetet.


Të fundit

Humbi nënën dhe motrën në aksidentin në Kroaci, i riu tregon se kush i shpëtoi jetën

Familja Binakaj është duke pritur trupat e pajetë të Valentina Binakaj dhe Erlinda Binakaj që vdiqën ditë më parë...

Kalimi në kufi, Greqia lehtëson masat kufizuese për shqiptarët

Pala greke njofton se ka lehtësuar sërish masat në pikat kufitare për emigrantët shqiptarë. Sot, grekët njoftojnë se të gjithë shtetasit që duan të...

Briken Calja u rendit i katërti në Tokio, Rama: Meriton një bravo të madhe

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale ka uruar Briken Caljan për rezultatin mjaftë të mirë në Lojërat Olimpike. Calja ishte...

Temperaturat përvëluese/ Efektivët e Policisë kapen duke kryer marrëdhënie gjatë orarit të punës në makinë (Video)

Një skenë e pazakontë u filmua nga një qytetar në Meksikë dhe dy oficerë policie tashmë janë vendosur në telashe. Kjo pasi ata janë...

E moshuara kthehet në heroinë, shpëton foshnjen që ra nga 20 m lartësi

Një grua është duke u konsideruar si një heroinë në vendin e saj. 64-vjeçarja Sveltana Sanarova, ka arritur të shpëtojë me sukses një foshnje...

Lajme të tjera

Web TV