Alesia Bami i vë ‘flakën’ rrjetit në pozat me bikini (Foto)

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Moderatorja Alesia Bami përmes postimeve në rrjetet sociale iu ka treguar fansave se pas mbylljes së emisionit ‘E Diell’, ka nisur pushimet verore.

Një ditë më parë, Alesia ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet me bikini. Me një pije në dorë, ajo ka marrë një pozë mjaft provokuese, të cilën fansat e kanë pëlqyer shumë.

E siç ndodh në postimet e saj, edhe kjo foto mori menjëherë mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta, ku binin në sy: “Si bishë je. Zemër. Flakë”, e shumë të tjera.


Të fundit

Po ngjiteshin në Malin e Çikës, bien dy turistë holandezë

Dy turistë holandezë janë bërë protagonistë të një incidenti pasditen e sotme teksa janë ngjitur në Malin e Çikës....

Startojnë zgjedhjet e reja në PS, Rama: Arsyeja themelore për ta zhvilluar këtë proces…

Startojnë zgjedhjet e reja në strukturat e Partisë Socialiste. Kryeministri Edi Rama ka folur sot në takimin e Këshillit koordinues të qarkut Tiranë “Arsyeja themelore...

100 vjet më parë: Çekrezi dhe njohja e Shqipërisë nga SHBA

Nga Ilir Ikonomi Në fillim të vitit 1920, Kostandin Çekrezi nga Ziçishti, njeri i shkolluar në Harvard, nuk linte rast pa ndërhyrë pranë Departamentit të...

Një portë në Mars? Fotoja e roverit të NASA-s që po çmend rrjetin!

Nuk është hera e parë që imazhet nga Marsi ngjallin kureshtje të madhe, por një foto e realizuar këto ditë nga roveri Curiosity i...

Bombardimet ruse i marrin jetën 10 civilëve në Ukrainë

Bombardimet ruse në qytetin lindor të Ukrainës, Sievierodonetsk, kanë vrarë 10 civilë, sipas guvernatorit rajonal. Krahu lindor i Ukrainës është përballur me bombardime të vazhdueshme...

Lajme të tjera

Web TV