Tifozët e Bazelit sherr me policët në “Elbasan Arena”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një incident është regjistruar në sfidën Partizani-Bazel e vlefshme për ”Conference League”.

Tifozët e Bazelit janë shtyrë me policët shqiptarë që siguronin rendin në stadium.

Mësohet se ka dhe të shoqëruar nga radhët e tifozëve zvicerianë teksa janë nxjerrë jashtë stadiumit.

Ngjarja ndodhi para sfidës kur tifozët e Bazelit nisën koret e tyre, por Policia i rrethoi dhe i nxorri mes tensionit nga stadiumi.


Të fundit

Tifozët e Bazelit sherr me policët në “Elbasan Arena”

Një incident është regjistruar në sfidën Partizani-Bazel e vlefshme për ”Conference League”. Tifozët e Bazelit janë shtyrë me policët shqiptarë...

Vranë 30-vjeçarin dhe plagosën babain dhe 2 djemtë, në pranga dy prej autorëve të krimit në Lushnje

Policia ka arrestuar dy prej autorëve të shpallur në kërkim në Lushnje, pasi vranë 30-vjeçarin Romeo Hasallën dhe plagosën babain e tij, Shaip Hasalla,...

Shqiptari qëllon me thikë ish-gruan në mes të rrugës në Itali

Një 51-vjeçar shqiptar i identifikuar si Hysen Aliko është arrestuar nga policia italiane pasi ka plagosur me thikë ish-gruan e tij. Kjo e fundit...

Këngëtarja e njohur ‘detyrohet’ t’i paguajë 200 mijë dollarë në muaj bashkëshortit pas divorcit

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson së fundmi ka firmosur divorcin së bashku me ish-bashkëshortin e saj dhe është urdhëruar që t'i japë atij një...

New York paguan 100 dollarë të gjithë qytetarët që vaksinohen kundër Covid-19

Qyteti i New York-ut do të fillojë të paguajë me 100 dollarë njerëzit që vaksinohen kundër Covid-19, njoftoi të mërkurën kryebashkiaku Bill de Blasio. Kjo...

Lajme të tjera

Web TV