Gazeta Fjala, e premte 30 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 30 korrik 2021

Dashi Mëngjesi do jetë i qetë sot, mesdita disi më e zhurmshme dhe mbrëmja e kënaqshme. Ju të dashuruarit mund të keni kundërshtime për gjëra...

Conference League/ Laçi kualifikohet në turin e tretë, do përballet me gjigandët belg

Laçi nuk është as hirushe e as një surprizë e madhe, janë thjeshtë një ekip perfekt në çdo detaj, një ekip me një buxhet...

Shkeli rregullat anti-Covid, pronari turk i jahtit luksoz gjobitet me 76 mijë euro

Një pronar jahti turk pagoi një total prej 76,000 € për shkeljen e rregullave të Covid-19 në Mykonos. Biznesmeni u gjobit për mbajtjen e një...

Djegia e mbeturinave në Fier, kryebashkiaku: Nesër situata do të vihet nën kontroll

Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi thotë se situata në fushën e mbetjeve, po shkon drejt normalizimit dhe se nesër zjarri do të...

Lajme të tjera

Web TV