Enca ‘çmend’ fansat, publikon foton sensuale me bikini

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Enca ‘çmend’ fansat, publikon foton sensuale me bikini

Këngëtarja Enca Haxhiraj ka provokuar me foton e saj të fundit. Buzë një pishine dhe me pamje nga bregdeti...

BE gjobit me qindra miliona Amazon, ja arsyeja

Bashkimi Evropian ka gjobitur kompaninë Amazon me 746 milionë euro për shkelje të ligjeve të bllokut për mbrojtjen e të dhënave. Gjoba është lëshuar...

Zjarret në vend, Peleshi: Kemi 8 vatra aktive, situata më kritike në Karaburun, Shijak, Përmet e Fier

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka reaguar pë herë të parë për zjarret në Shqipëri. Ai informon se aktualisht janë 8 vatra aktive. Situata më...

Zjarret në Turqi, autoritetet evakuojnë turistët nga Bodrum

Në Turqi turistët e tronditur nxituan drejt brigjeve të detit të shtunën në pritje të varkave të shpëtimit pas urdhërave për evakuimin e disa...

Turqi/ Kejvina Kthella në panik nga zjarri, zbulohet i dashuri i saj gjatë transportimit të turistëve në vend të sigurt (Video)

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kejvina Kthjella po shijon pushimet me partnerin e saj në Bodrum të Turqisë. Mirëpo asaj i janë prishur...

Lajme të tjera

Web TV