Turqi/ Kejvina Kthella në panik nga zjarri, zbulohet i dashuri i saj gjatë transportimit të turistëve në vend të sigurt (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kejvina Kthjella po shijon pushimet me partnerin e saj në Bodrum të Turqisë. Mirëpo asaj i janë prishur planet për shkak të situatës kritike nga zjarret në vendin turistik.

Kejvina ka qenë në varkë bashkë me turistë të tjerë, por edhe më të dashurin e saj të cilin e ka mbajtur sekret deri më tani. Rastësisht këngëtarja serbe, Jelena Karleusa ka filmuar dhe video është shpërndarë në rrjete sociale, duke zbuluar kështu të dashurin e saj i cili mban një maskë anti-covid në fytyrë.

Emri i tij sigurish nuk dihet. Kejvina Kthella ka publikuar edhe më parë foto me partnerin, por i ka mbuluar imazhin. Megjithatë tani ai nuk është më ‘sekret’.

 


Të fundit

Turqi/ Kejvina Kthella në panik nga zjarri, zbulohet i dashuri i saj gjatë transportimit të turistëve në vend të sigurt (Video)

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kejvina Kthjella po shijon pushimet me partnerin e saj në Bodrum të Turqisë....

Vendosen nën kontroll zjarret në Ksamil, zv. Ministrja e Mbrojtjes: Autorët do të përballen me ligjin

Pas shumë orësh në betejë me flakët, është bërë e mundur vendosja nën kontroll e zjarrit në kodrat e Ksamilit. Efektivët e Forcave të Armatosura...

Tokyo 2020/ Atletja xhamajkane fiton medaljen e artë në 100 metra, vendos rekord olimpik

Elaine Thompson Herah është konfirmuar atletja më e shpejtë në botë. 29-vjeçarja nga Xhamajka fitoi garën e 100 metrave për femrave në Lojërat Olimpike të...

Rrëfimi i Leonardo DiCaprios për karrierën e tij, ja kush fshihet pas aktorit të suksesshëm

Leonardo DiCaprio i konsideron prindërit e tij, George dhe Irmelin, çelësin e suksesit të tij duke theksuar se stili i jetës së tyre jokonvencionale...

Zjarr në Këlcyrë, digjen 10 ha kullota dhe 5 ha pyje në lartësitë e Ballabanit

Pas Përmetit edhe në Këlcyrë janë shfaqur vatra zjarri. Sipas burimeve janë djegur 10 hektarë kullota dhe 5 hektarë pyje gur në lartësitë e...

Lajme të tjera

Web TV