Dua Lipa “shkelqen” nga dashuria, ja dedikimi për partnerin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dua dhe Anëar, një çift i dashuruar marrëzisht pas njëri-tjetrit. Kjo konfirmohet nga fakti se këngëtarja dhe modeli janë prej vitit 2019 në një lidhje dhe gjatë gjithë kohës, shihen gjithmonë bashkë.

Po ashtu ka ndodhur edhe në pushimet që 25-vjeçarja po kalon në Shqipëri, ku jo në pak raste poston foto me të dashurin. Së fundmi, Dua ka publikuar foto nga jahti, teksa eksploron gjiret e bukura në jug të Shqipërisë.

Ajo shihet e qeshur në krah të Anëar dhe ajo që vihet re është pa asnjë “grimcë” makijazhi në fytyrë, e prapë se prapë, ka një bukuri për t’u admiruar.

“Dashuria ime”, shkruan Dua krahas fotos së publikuar. Duhet theksuar se këngëtarja ndodhet prej ditësh në Shqipëri, ku po shijon pushimet së bashku me familjen.

 


Të fundit

Dua Lipa “shkelqen” nga dashuria, ja dedikimi për partnerin

Dua dhe Anëar, një çift i dashuruar marrëzisht pas njëri-tjetrit. Kjo konfirmohet nga fakti se këngëtarja dhe modeli janë...

Vajza e Trumpit me pushime në Mykonos, mahnit si një perëndeshë greke (Foto)

Vajza e ish presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump Tiffany ka zgjedhur Greqinë për të kaluar disa ditë pushimesh në këto ditë vere...

Beteja e fundit e Sali Berishës

Nga Ermal Mulosmani Sulmet e njëpasnjëshme, këmbëngulëse, të hapura e pa pikën e etikës diplomatike, përmes ambasadores Yuri Kim, ndaj liderit historik të PD-së, Sali...

Vatrat e zjarrit në vend, Peleshi: Kritike situata në Karaburun dhe Kurbin

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka reaguar për situatën aktuale të vatrave të shumta në vend, nga Jugu në Veri. Nëpërmjet një statusi në rrjete...

Regjistrohen dy tërmete të njëpasnjëshme në Greqi, ja zona e tronditur

Dy tërmete të radhës janë regjistruar pasditen e sotme në Greqi. Sipas të dhënave, lëkundjet u ndjenë një minutë njëri pas tjetrit. Konkretisht në orën 19:03...

Lajme të tjera

Web TV