Parashikimi i motit, 1 gusht 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Muaji që lamë pas pati një ndërthurje të temperaturave dhe në ditët e fundit u vu re një ulje e ndjeshme e tyre.

Disa zona u prekën nga reshjet e shiut dhe në bregdet pati erë të fortë.

Por me sa duket moti do të ndryshojë dhe muaji gusht paraqitet më i qëndrueshëm.

“Meteoalb.al” shkruan se dita e parë e muajit do të nisë me kthjellime dhe temperaturat do të pësojnë një rritje të ndjeshme.

Ato do të luhaten nga 15 gradë në zonat malore, deri në 36 gradë në zonat e ulëta.

Muaji gusht do të jetë i favorshëm për plazh dhe të gjithë që i kanë lënë pushimet për tani do të kënaqen


Të fundit

Parashikimi i motit, 1 gusht 2021

Muaji që lamë pas pati një ndërthurje të temperaturave dhe në ditët e fundit u vu re një ulje...

Horoskopi ditor, 1 gusht 2021

Dashi Dashuria: Këtë të diel do të keni një ditë të qetë me partnerin/en tuaj nëse keni, pa debate dhe pa telashe. Puna:Mos u jepni...

19 gra e fëmijë mbërrijnë në Qamshli, u dorëzohen autoriteteve shqiptare

Gratë dhe fëmijët që do të riatdhesohen nga kampet e ISIS në Shqipëri, tashmë kanë mbërritur në Qamashli (Kurdistian Sirian). Aty u mbajt një...

Kurti letër homologut kroat: Ndihma që u dhatë të lënduarve në aksidentin tragjik tregoi vlerat dhe shpirtin tuaj bujar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i ka dërguar letër falënderimi homologut kroat, Andrej Plenković, përmes së cilës ai ka shprehur falënderimin e tij dhe...

Enca ‘çmend’ fansat, publikon foton sensuale me bikini

Këngëtarja Enca Haxhiraj ka provokuar me foton e saj të fundit. Buzë një pishine dhe me pamje nga bregdeti ajo ka hedhur një foto...

Lajme të tjera

Web TV