Dua Lipa magjepset nga bukuritë e Shqipërisë, viziton Parkun Kombëtar të Butrintit (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej disa ditësh, Dua Lipa po shijon pushimet në Jug dhe ka zgjedhur që shumë momente t’i ndajë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka publikuar sërish disa foto nga Parku Kombëtar i Butrintit, ku shihet e veshur me të bardha. Dua shfaqet plot stil dhe natyrisht shumë e qeshur nga përshtypjet që i ka lënë ky vend.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Këngëtarja ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri me familjen dhe partnerin, Anwar Hadid. Menjëherë pas inspektimit të kopshtit që po ndërtohet me financimin e saj, Dua udhëtoi drejt jugut.

Të fundit

Arrestohen tre autorët e zjarreve në Karaburun, Delisuf e Konispol (Emrat)

Policia e Vlorës ka arrestuar tre persona, pasi dyshohet të jenë autorë të zjarreve në disa zona të qytetit...

SHBA/ Të shtëna me armë në stacionin e metrosë, mbyllet Pentagoni

Selia e Departamentit të Mbrojtjes së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Arlington, Virginia, njohur ndryshe si Pentagoni, është mbyllur këtë të martë në...

Dua Lipa magjepset nga bukuritë e Shqipërisë, viziton Parkun Kombëtar të Butrintit (Foto)

Prej disa ditësh, Dua Lipa po shijon pushimet në Jug dhe ka zgjedhur që shumë momente t’i ndajë me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi,...

Dalin jashtë kontrollit zjarret në Attica të Greqisë, banesat nën ‘pushtetin’ e flakëve deri në 20 metra të larta

Pamje tronditëse nga Greqia, ku zjarret kanë marrë përmasa të frikshme, ndërsa flakë deri në 20 metra të larta po djegin gjithçka gjejnë përpara....

Mbyllen hetimet për Guvernatorin e Nju Jorkut: Andrew Cuomo ka ngacmuar seksualisht punonjëset e tij

Një hetim ndaj Guvernatorit të Nju Jorkut Andrew Cuomo ka zbuluar se ai ngacmonte seksualisht disa gra, përfshirë punonjësit në zyrën e tij. Duke njoftuar...

Lajme të tjera

Web TV