Lajmi i fundit/ Shënohet viktima e parë nga zjarret në Shqipëri, humb jetën i moshuari në Gjirokastër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Lajmi i fundit/ Shënohet viktima e parë nga zjarret në Shqipëri, humb jetën i moshuari në Gjirokastër

Shënohet viktima e parë nga zjarret në Shqipëri. Sipas informacioneve, një i moshuar humbur jetën në fshatin Asim Zeneli. Situata në...

Ministri Peleshi jepn alarmin në Gjirokastër: Banorë bëhuni gati se do të evakuoheni! Zjarri ka agravuar

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi bën të ditur se një tjetër vatër zjarri e rrezikshme është në Njësine Administrative Lunxhëri. Në një postim në rrjetet...

Zbuloni ku ndodhet vendi i fshehtë në Ksamil, që la pa fjalë Dua Lipën

Vetem shumë pak kilometra e ndajnë nga Saranda, një gji i zbuluar sëfundmi, me rërë të bardhë dhe ujin e kristaltë që të sjell...

Kualifikohet Brazili dhe Spanja, do të ndeshen në finalen e madhe të Lojërave Olimpike më 7 gusht

Brazil-Spanjë është finalja e luksit në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”. Parashikohej një finale e tillë, por rrugëtimi i dy pretendentëve ishte shumë i vuajtur,...

S’ka qetësi për Greqinë! Tërmet i fuqishëm godet ishullin grek

Një tërmet me magnitutë 4,9 i shkallës Rihter është regjistruar ditën e sotme në ishullin Tilo të Greqisë. Sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës, thellësia fokale...

Lajme të tjera

Web TV