U asfiksua nga flakët në Gjirokastër, Peleshi viziton në spital ushtarin e FA: Ja si paraqitet gjendja e tij

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, ka vizituar në spital ushtarin e Forcave të Armatosura, që u asfiksua nga flakët në Gjirokastër.

Teksa publikon një foto nga dhoma e spitalit, ministri Peleshi thekson se gjendja e ushtarit Edlir Goxhaj është e qëndrueshme.

“Gjendja e Edlir Goxhaj është e qëndrueshme, vazhdon të jetë nën monitorimin e mjekëve të Spitalit të Gjirokastrës. Mirënjohje për punën heroike të cdo efektivi të Forcave të Armatosura që nuk po kursen asgje përballë egërsisë së flakëve. Shërim të shpejtë Edlir!”, shkruan ministri Peleshi.


Të fundit

U asfiksua nga flakët në Gjirokastër, Peleshi viziton në spital ushtarin e FA: Ja si paraqitet gjendja e tij

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, ka vizituar në spital ushtarin e Forcave të Armatosura, që u asfiksua nga flakët...

Çifti ndez zjarr për të bërë një selfie, shkrumbohet një e katërta e qytetit të Pescarës

Një dëshirë për selfie perfekte ka përfshirë nga flakët një zonë pyjore në Pescara të Italisë. Sipas mediave italiane një çift individësh, të cilët patën...

Arrestohen tre autorët e zjarreve në Karaburun, Delisuf e Konispol (Emrat)

Policia e Vlorës ka arrestuar tre persona, pasi dyshohet të jenë autorë të zjarreve në disa zona të qytetit bregdetar. Sipas bluve të Vlorës, në...

SHBA/ Të shtëna me armë në stacionin e metrosë, mbyllet Pentagoni

Selia e Departamentit të Mbrojtjes së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Arlington, Virginia, njohur ndryshe si Pentagoni, është mbyllur këtë të martë në...

Dua Lipa magjepset nga bukuritë e Shqipërisë, viziton Parkun Kombëtar të Butrintit (Foto)

Prej disa ditësh, Dua Lipa po shijon pushimet në Jug dhe ka zgjedhur që shumë momente t’i ndajë me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi,...

Lajme të tjera

Web TV