Miss-i i famshëm e “çmendur” pas Messit, bën fytyrën e tij tatuazh në pjesën intime (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Suzy Cortez njihet si ish-miss “bumbum” dhe gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me pozat super “hot” në rrjetet sociale. Por jo vetëm kaq!

Seksbomba braziliane njihet gjithashtu edhe si tifozja e zjarrtë e futbollistit të famshëm, Lionel Messi. Madje ajo ka bërë tatuazh portretin e yllit argjentinas pranë pjesëve intime, duke i habitur të gjithë.

Ajo ka marrë edhe vëmendjen e mediave të huaja rozë, të cilat shkruajnë për tatuazhin e guximshëm të saj. Ndërkohë profili i saj në “Instagram” është i mbushur me poza shumë seksi dhe provokuese.

Të fundit

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Lajme të tjera

Web TV