Morena Taraku “tërbon” fansat, pozon duke mbuluar vetëm vendet intime

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Morena Taraku njihet për format bombastike dhe për linjat trupore seksi. Modelja shpesh herë provokon imagjinatën e ndjekësve të saj duke pozuar gjysmë e zhveshur ose edhe topless.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instastory një foto të vetes, në të cilën shihet duke pozuar para një pasqyre në garderobën e saj gjigande. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve pasi i mbuloi pjesët intime vetëm em një peshqir të bardhë. Gjithashtu, Morena i kishte flokët e mbledhura me peshqir ndërkohë që para fytyrës mbante telefonin për të shkrepur foton.

28-vjeçarja ka një karrierë të suksesshme si modele dhe si këngëtare. Përveç këtyre, ajo ka hapur edhe një biznes me produkte kozmetike në Stamboll, ku udhëton shpesh.

Këngëtarja është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj, duke marrë vendime drastike që e kanë tjetërsuar totalisht. Në fotot e publikuara në rrjete sociale, modelja seksi shihet herë me flokë të shkurtër e herë me të gjatë.


Të fundit

Morena Taraku “tërbon” fansat, pozon duke mbuluar vetëm vendet intime

Morena Taraku njihet për format bombastike dhe për linjat trupore seksi. Modelja shpesh herë provokon imagjinatën e ndjekësve të...

Zjarret/ BE aktivizon mekanizmin e mbrojtjes civile! 2 helikopterë do të nisen drejt Shqipërisë nga Çekia dhe Holanda!

Drejt Shqipërisë do të vijnë shumë shpejt 2 helikopterë për të mbështetur operacionet për fikjen e zjarreve, një nga Çekia dhe një nga Holanda....

Franca rikthen kufizimin, mbajtja e maskës sërish e detyrueshme në ambiente të hapura

Franca po rikthen mbajtjen e maskës me detyrim në ambiente të hapura. Ky vendim është marrë kryesisht për destinacione turistike si në Kanë, Nisë...

Mbërritën para 3 ditësh nga kampi i ferrit në ‘Al Hol’, 19 të riatdhesuarit do të merren në pyetje

Për 14 të miturit dhe 3 gratë e rikthyera më 1 gusht në atdhe nga kampi famëkeq i ‘Al Holit’ në Siri do të nisë verifikimi....

Zjarri në Atikë shkrumboi 80 shtëpi, ja çfarë zbuluan autoritetet (Video)

Zjarri i rënë në Varibobi, pranë Athinës ka shkaktuar dëme të mëdha materiale duke djegur deri më tani 80 shtëpi. Ky zjarr përbën vatrën me të...

Lajme të tjera

Web TV