Partneri i dërgoi foto duke gatuar, ja si zbuloi e reja tradhëtinë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një e re amerikane ka zbuluar tradhtinë e të dashurit të saj.

26-vjeçarja Kayla Paeth, e cila jeton në Chicago, mori në rrjete sociale një video të të dashurit, ku ky i fundit shfaqej duke përgatitur darkën.

Ajo ka treguar, se aty, zbuloi një fakt, që dëshmonte se i dashuri e tradhtonte.

Këtë rrëfim e reja e ka shpërndarë në “Tik Tok”, ku ka treguar se në tenxheren e mbushur me ushqime, reflektohej figura e një femre, me thonj të gjatë e me një telefon në duar.

 

Pas kësaj Kayla është ndarë nga partneri dhe tanimë po shijon ditët e beqarisë.


Të fundit

Partneri i dërgoi foto duke gatuar, ja si zbuloi e reja tradhëtinë

Një e re amerikane ka zbuluar tradhtinë e të dashurit të saj. 26-vjeçarja Kayla Paeth, e cila jeton në Chicago,...

“Tokyo 2020”/ Luiza Gega përfundon garën finale e 3 mijë metrave me pengesa

Luiza Gega përfundoi garën e 3 mijë metrave me pengesa. Atletja shqiptare u rendit në vendin e 14-të nga 16 finaliste. Hera e parë...

Kur kryeqyteti ishte në zhvillim e sipër, ja si dukej Tirana e viteve 1940

Që pas shpalljes kryeqytet i Shqipërisë, e cila nisi përkohësisht më 11 shkurt të vitit 1920, e që më pas u vendos zyrtarisht më...

Pse njerëzit nuk mund të jetojnë më shumë se 150 vjet?

Shkencëtarët kanë dhënë shpjegime pse njerëzit nuk do të jenë në gjendje të jetojnë më shumë se 150 vjeç. Ata zhvilluan një aplikacion për...

Morena Taraku “tërbon” fansat, pozon duke mbuluar vetëm vendet intime

Morena Taraku njihet për format bombastike dhe për linjat trupore seksi. Modelja shpesh herë provokon imagjinatën e ndjekësve të saj duke pozuar gjysmë e...

Lajme të tjera

Web TV